Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fáj nekem a szex, és ha ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fáj nekem a szex, és ha ez nem javul meg, a párom el fog hagyni. Mit csináljak? 23/n

Figyelt kérdés
Nagyon nehezen találtam magamnak párt, de már 1 éve együtt vagyunk és nagyon szeretjük egymást. Az egyetlen dolog ami rossz, hogy fáj nekem a szex, és ezt ő nèzni sem bírja ezért már nincs is kedve hozzá de vágyna is rá, ezért nem bírja már sokáig velem de elhagyni sem akar mert nagyon szeret. Szexuálpszichologusnál is voltam már de csak egyszer, azóta a járvány miatt nem volt rá lehetőségem, de most el akarok menni valahogy újra. De segítséget szeretnek kérni minden lehetséges forrásból, mert nagyon szeretem őt és nem akarom elveszíteni. Főleg hogy a szakításunkkal csak az ő bajai szűnnének meg, nekem ugyanúgy ittmaradna ez a fájdalom és tök mindegy kivel járnék, tönkretenne mindent. Az fáj amikor belémhatol. Semmi jó érzés nincs benbe. Csak nyomás és fájdalom ha egyáltalán be tudjuk tenni, mert nagyon szűk és még kanyar is van benne. Előző partnereimmel (4 volt) is ugyanez volt a baj, szóval biztos, hogy nem csak annyi hogy vele nem passzolok.

2020. dec. 13. 17:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Fel vagy izgulva, avagy csak "beteszi"? Amikor maszturbálsz jó érzés oda nyúlnod?
2020. dec. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
vizsgáltasd ki magad... ha ott fizikailag nincs probléma akkor pszichés úton kell továbbmenni.
2020. dec. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Előjátékkal hogy álltok? Felizgat rendesen? Vagy csak úgy durr bele bumm?
2020. dec. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Nőgyógyász is látott? Valószínűleg a pszichológus segítene oldani a gátlást, ha elég nedves vagy, akkor nem tudod elengedni magad, nyilván 4 fiú után egyre nehezebb, folytasd a kezelést.
2020. dec. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
88%
Nőgyógyásznál nem jártál még mióta nemi életet élsz, hogy tőle megkérdezed? Párod egész türelmes ha 1 éven át elnézte , hogy nem voltál hajlandó orvoshoz menni.
2020. dec. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
67%
az is érdekes, hogy ennyire nem bírod magad elengedni a párod mellett, hogy ez a györcsösség oldódjon...
2020. dec. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

"kanyar is van benne", ezt hogy kell elképzelni? Mármint nekem is van egy pont, ahol a csípőcsontom miatt úgy tűnik, mintha lenne benne egy hajlat (bizonyos pózokban, ahol a szeméremcsont "útban van"), de ez nem hinném, hogy egyedi, ez biztos mindenkinek így néz ki.


Amúgy nőgyógyásszal nézetném meg első sorban, és csak utána mennék pszichológushoz. Hacsak nem tutibiztosra tudod, hogy lelki eredetű a gond.


Egyébiránt meg a nedvesedéssel hogy állsz? Biztos fel vagy izgatva rendesen? Odafigyel rád is, nem durva? Simán lehet az előző partnereiddel is ugyanez a gond, szóval az nem jelent semmit, hogy másokkal is így volt. Ha maszturbálsz az jó? Van bármi spéci pozíció, érintés ami kifejezetten jól esik? A pasidnak mekkora, lehet, hogy túl nagy hozzád? Simán előfordulhat ilyen is.


Amúgy a kapcsolat valóban nem működőképes szex nélkül, és ezen az orális kényeztetés is csak ideig-óráig tud bármit is javítani. Nektek együtt kéne megtalálni azt a módot, ami mindkettőtöknek kielégítő.

2020. dec. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Nőgyógyásznál is voltam. Ott azt mondták szervi bajom nincs, ez lelki eredetű, ők is alig bírták beltolni azt a vizsgálóeszközt. Szexualisan vonzódom a páromhoz és vágyom is rá és ő ad elég előjátékot nagyon figyelmes. Az a baj nem volt jo szexuslis felvilágosítasom ezért 20 évesen egyéjszakasoztam először úgy hogy előtte még nem is masztiztam soha. Azt most sem nagyon tudok, mert kedvem sincs hozzá, meg elfárad a kezem és még a szüliemnel lakom, félek hogy meghallják.
2020. dec. 13. 17:35
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Mit hallanak meg? Nem kell hangosan nyögni közben...
2020. dec. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Masztizz. Nem kell üvöltve nyögni közben. Ha elfáradt a kezed, akkor vegyél egy segédeszközt. (Én sem szeretem kézzel csinálni, nem olyan jó érzés mint egy 'idegen' tárggyal.)
2020. dec. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!