Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most miért hanyagol?Miert nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most miért hanyagol?Miert nem ráz le rendesen?

Figyelt kérdés

Randizgatok egy sraccal,minden nagyon jól alakult,már a negyedik randin is túl voltunk,csók is volt.

Mondta,hogy szeretne mostmár otthon bemutatni,meg megemlítette hogy mostmár ott is aludhatnek nála.

Aztán egyik napról a másikra nem keres,csak én keresem,és ilyen semmilyen válaszokat ad.

Mondtam neki hogy ha szeretne ezt befejezni és elég volt neki ennyi,akkor mondja meg és ne húzzuk egymás idejét

Azt mondta hogy szó sincs erről ,csak nagyon elfoglalt és nagyon szeret velem találkozni és szeretne folytatni.

Ehhez képest 2 napja egyáltalán Bem beszélünk

Miért nem tudja nekem normálisan elmondani hogy nem akar tőlem semmit?

Már sajnos teljesen beleltem magam és nekem így nagyon nehéz továbblépni.

Mit tegyek?


2020. dec. 18. 11:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem szerepelsz jelenleg a top prioritásai miatt (tök mindegy, hogy van e másik csaj, vagy csak másra koncentrál), viszont tartaléknak még megfelelsz, ha változnak megint a prioritások.


A kérdés, hogy meddig hagyod, hogy ebben a szerepkörben legyél.

2020. dec. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem is most offold mèg, mert csak nagyobb csalódás lesz, és mi, nők mèg abba is bele szoktunk csúszni egy ilyennél első körben, hogy mi nem vagyunk elég jók ahhoz, hogy neki kelljünk/érdeklődjön irántunk. Holott ő az, aki nem elég jó hozzánk, mert nem tisztel, nem korrekt, ès a saját önzősége és kényelme okán, inkább tart bizonytalanságban és elnézi, hogy emiatt hogy szenvedünk. Felelősségtologató. Vagy az a célja, hogy rájöjj magadtól, hogy off, csak egy alja féreg ahhoz, hogy tököt növesszen és őszinte legyen, vagy talonban akar tartani. Egyik sem jobb a másiknál, mert mindkettő nélkülözi a felelősségvállalást és a tiszteletet is. Ez pedig elég nagy red flag egy kezdődő kapcsolatban.
2020. dec. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
66%

2: egyetértek a leírásod mondanivalójával, de a stílust látva had kérdezzem meg, hogy ugye ha ugyanezeket a szavakat egy olyan csajra használja valaki, aki lebegteti a srácot (tudod, amikor el nem küldi, mert jól esik az udvarlás, de amúgy közel sem engedi, mert annyira nem vágyik rá), akkor azon nem sértődsz meg ugye?


(tudod, "alja féreg" e az ilyen csaj is, vagy csak a férfi? ;))

2020. dec. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
látod kérdező, nekünk is milyen rosszul esik férfiaknak az, amikor azzal ütitek el az időtöket, hogy kétértelmű válaszokat adtok, és függőben tartjátok a másik félt
2020. dec. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
2 vagyok. Igen, ugyanezt mondom nőre is, ha ilyennel találkozom, habár sokkal több ilyen férfiról hallok.
2020. dec. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Arról nem én tehetek,hogy van 1-2 ilyen agyalagyult nő vagy épp férfi,aki képtelen normálisan visszautasítani.

Annak is visszaírok ,aki csak random ramir hogy szeretne ismerkedni,annak ellenére is hogy már többször nem ezt kaptam vissza.

2020. dec. 18. 12:22
 7/11 anonim ***** válasza:

5: azért találkozol több ilyen férfivel, mert férfiakkal randizol. Én például sokkal több ilyen nővel találkozom, mert férfiaknál nem próbálkozom, ott még egy sem lebegtetett, tartott tartalékban, stb...



De hidd el, rengeteg ilyen nő van ;)

2020. dec. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

Az ismerőseimtől is tucatnyi ilyen sztorit hallok férfiakról.

Ha erre a kacsintgatós szmájlira rá vagy szokva, eléggé passzív-agresszív lehetsz.

2020. dec. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

lol (a lol miatt mi vagyok?)


Passzív agressziv egy smiley? Ez azt hiszem még új, ebből összedobhatnál egy doktori disszertációt... Lenne rá kereslet



Egyébként a férfiak nagy része egyszerűen nem tud lebegtetni nőt, mert nincs annyi nő a környezetében, hogy ezt megtegye. Azok a féfiak tudják megtenni, akire te és az összes ismerősöd egyszerre hajtotok, ő pedig válogat. Mivel mind ugyanarra az egy pasira vagytok rákattanva, így aztán szépen sorrendet is állít fel. Ez nagyon nem az áltag férfi, annak nincs ilyen lehetősége.

2020. dec. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Na jól van...újabb nőgyűlölő incelke. Nem csoda, hogy passzív-agresszív vagy.

Kár volt a szóért. Ha ezt tudom, már nem is válaszoltam volna.

2020. dec. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!