Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akinek van kapcsolata azok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek van kapcsolata azok mind bolodogok?

Figyelt kérdés
Úgy érzem mindenkinek van/volt boldog kapcsolata 20 éves koráig. És volt már része rendszeres érzelmes szexben, csak nekem nem.
2020. dec. 18. 21:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
nem, nem mind boldog
2020. dec. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nem mindig
2020. dec. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
60%

Nem mindenki boldog. Van akit bántanak,van aki unja a másikat,van olyan, aki csak tűr,stb. Én jó pár éve házas vagyok és monoton a kapcsolat. Talán ennyi.

Ha gondolod írhatsz. 🙂 F

2020. dec. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
63%
Az elején mindenki boldog,aztán jönnek a gondok.
2020. dec. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nekem 25 éves koromig nem volt részem érzelmes szexben, mert aki iránt éreztem volna, az mást választott. Utána volt részem érzelemmentes szexben, nem lettem tőle boldogabb. 29 voltam, amikor életemben először voltam szerelemből együtt férfivel.
2020. dec. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
57%
A legtöbb kapcsolat eléggé kirakat, sokan csak kényszerből vannak együtt, mert a mai világban egyedül már nehéz fenntartani egy albit.
2020. dec. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ja, az valóban boldoggá tett egy időre. Mondjuk aztán elromlott, de volt 8 nem is olyan rossz évünk. (5-ös vagyok)
2020. dec. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül nem találod meg a boldogságot, kapcsolatban sem fogod.
2020. dec. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nem mindig, nem maradéktalanul. Annyira tökéletes kapcsolat nagyon ritka, hogy valóban boldognak mondhassa magát az ember. Hogy érzelmileg, szexuálisan, mindenhogy ideális legyen.
2020. dec. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

19 évesen lett először kapcsolatom. Tehát középiskola alatt nem volt.


A páromat nagyon szeretem, de egyre kevésbé tesz boldoggá maga a kapcsolat, és úgymond kimutatta a foga fehérjét... Szóval nem, nem mind vagyunk boldogok.

2020. dec. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!