Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire gáz, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire gáz, ha egy 40 éves csávó tetszik nekem 19 éves létemre, és valószínűleg én is neki?

Figyelt kérdés

Nem mellesleg párja is van, egy hónapba kb. 2-3 alkalommal rám ír, most már ebből olyan 5-6 lett, egyre többször ír, 2 nappal ezelőtt mondta hogy találkozhatnánk személyesen is, de én visszautasítottam...

És nem egy szinten aluli emberről van szó, viszonylag egy komoly embernek ismertük, ismeri a családomat is, és itt a városba ilyen "nagy ember", nem tudom hogy mondjam, tehát nem egy komolytalan...

Tudom, hogy nem lenne semmi sem ebből, meg lehet beképzelem h én is tetszek neki..

Szerintetek hogy tudnám kiverni a fejemből? :/



2020. dec. 18. 21:34
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Önmagában nem gáz, ha tetszik egy apád korabeli. Gáz akkor lenne ha ki is kezdene veled.
2020. dec. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Nem gáz, aranyos lesz, ha majd szépen ölbe veszi az apósát, anyósát.
2020. dec. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy tetszik, önmagában nem gáz, biztos mindkettőtök szempontjából érthető. De hosszú távon nem lehet belőle semmi. Valószínűleg nem csak téged környékezett meg ezidáig. Ettől függetlenül lehetsz nagyon értékes számára, de az ilyen férfiakat nem lehet leszoktatni az ismerkedésről. Lehet, hogy nem akar neked rosszat, egyszerűen csak mindenkiben meglátja a szépet és jót, és tényleg élvezi a társaságot amellett, hogy szexelnek. Mert ha ezt még nem mondta, biztos arrafelé tereli majd a kapcsolatotokat. De a párja attól még ott lesz, és szerintem nem is akar tőle megválni.
2020. dec. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy nagy ember és párja van az pont egyenlő azzal, hogy komolytalan. És jó eséllyel ezt műveli még jó pár lánnyal és akit tud lefektet, mert ő a nagy ember.
2020. dec. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintetek mennyire gáz, ha egy 40 éves csávó tetszik nekem 19 éves létemre, és valószínűleg én is neki?"

ez így magában nem ciki


"Nem mellesleg párja is van"

itt kezdődnek a bajok

2020. dec. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem hiszed azt, hogy bármi komolyat is akarna tőled egy (vagy több) dugáson kívül, addig nem gáz. Felnőttek vagytok, szóval ha nektek beleférne az értékrendetekbe, hogy veled csalná a párját és nem bírtok magatokkal, akkor csináljátok.
2020. dec. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
biztos, hogy nem.
2020. dec. 18. 22:22
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Keress magadnak partnert, akkor könnyebb lesz őt elfelejtened.
2020. dec. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!