Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire gáz volt randipartner...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz volt randipartnerre ráírni a munkájával kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Randiztam egy csajjal a netről még tavaly. Távol is éltünk egymástól és kémia sem működött,azonban utána beszéltünk még párszor egymással.

Most teljesen más munkakörben szeretnék elhelyezkedni és ő ilyen helyen dolgozik.

Csak a véleményére lennék kíváncsi hogy milyen is ez a munka,milyen pozitív és negatív tapasztalatai vannak a munkájával kapcsolatban.

Emiatt ciki lenne ráírni?


2020. dec. 21. 12:16
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
En nem tennem.
2020. dec. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem abszolút nem gáz, ha tényleg egyikőtök sem akart többet a másiktól. Talán az lehet kellemetlen, ha számára úgy jön le, hogy ez csak egy ürügy arra, hogy ismét próbálkozz nála.
2020. dec. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%

Én se tenném, ha a szakítás óta nem beszéltetek. Azt hiheti,hogy ez csak egy mondvacsinált indok, és ismét fel akarod venni Vele a kapcsolatot.


Egyébként is...ha hasonló munkakörben dolgozik még nem jelent semmit, minden munkahely más, még azonos munkakörben is, tehát emiatt is fölösleges lenne megkeresned.

2020. dec. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%
Ha tisztazottak a korulmenyek szerintem nem gaz.
2020. dec. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem nyugodtan írj rá, max. nem válaszol.

Arra viszont figyelj, hogy valóban a munka érdekeljen, ne csak ürügy legyen.

2020. dec. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
27%
Aranyásós.
2020. dec. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem sem gáz.
2020. dec. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
27%
Én már rég le is tiltottalak volna.
2020. dec. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!