Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Válogatós vagyok, ha átlagos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válogatós vagyok, ha átlagos külsejű férfiként olyan lányt szeretnék barátnőnek, aki otthon, smink nélkül is tetszik nekem?

Figyelt kérdés
2020. dec. 21. 13:00
A kérdező szavazást indított:
Válogatós vagy (nő vagyok)
Nem vagy válogatós (nő vagyok)
Válogatós vagy (férfi vagyok)
Nem vagy válogatós (férfi vagyok)
46 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%

A legtöbb nő ismerősöm annyira minimális sminket visel, hogy nincs radikális különbség a sminkelt és sminkeletlen arcuk között. Az egy másik kérdés, hogy ők a vastagon sminkelt lányok mellett mindig csak csúnya kiskacsák.

Olyan lányt, aki smink nélkül is olyan gyönyörű, mint az Instagram angyalai (sminkelve, plasztikázva, póthajjal, photoshopolva) nem nagyon fogsz találni.

2020. dec. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
13%
Nem vagy az, csak a bejárati ajtóban mindig vedd le a szemüveged!
2020. dec. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon attól függ, hogy neked ki/mi tetszik.
2020. dec. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem kell, hogy Palvin Barbara szintű gyönyörűség legyen, de muszáj tetszenie smink nélkül is. Hogyan járjak olyan lánnyal, aki nem szép arcú, aki nem tetszik smink nélkül?
2020. dec. 21. 13:18
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Én soha életemben nem sminkeltem magam. Pasim így szeret. Hát ilyen is van.
2020. dec. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
51%
Ha az itteni lúzer fiukkra hallgatsz, akkor már azzal is nagyon váogatós vagy, ha nem éred be az első jelentkezeővel, legyen bármilyen is.
2020. dec. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
1%
Őszinte leszek, ilyen kaliberű nőt átlagos külsejűként akkor találsz, ha van pénzed. Ha átlag feletti a külsőd akkor meg csak rövidebb távra, mert le fognak cserélni egy akár kevésbé jól kinéző, de pénzesebbre. A nőknek elsősorban biztonság kell. Nem gonoszságból, evolúció. 35N
2020. dec. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
61%
Jól sejtem, még nem volt barátnőd?
2020. dec. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy teljesen normális igény, de azon múlik főkènt, hogy te kit tartasz szépnek.

Ne így legyen, de a fiatal férfiak egy jelentős része a felismerhetetlenre sminkelt, photoshoppolt nőkről is azt hiszi, hogy leheletnyi smink van rajtuk. Vagy pl ha csak nem ordenáré partvisszerű műszempillàja van, az sem tűnik fel. Szóval eléggè àtverhetőek vagytok. Na most, ha mondjuk emiatt irreálisak az elképzeléseid, akkor könnyen koppanhatsz, mert a sminkeletlen vagy kevès sminket viselő nők már nem lesznek számodra ingerkeltőek. Úgyhogy ez az igèny kérdès csak rajtad múlik, hogy mihez vagy szokva. Egyébként a magyarok közt nagyon sok smink nélkül is szép nő van, csak tisztázni kell, mi a realitás.

2020. dec. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
94%
#7 férfi😄
2020. dec. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!