Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 30 éves egyedülálló nők,ti is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 éves egyedülálló nők,ti is így éreztek?

Figyelt kérdés
Sziasztok,januárban leszek 30 éves,egyáltalán nem akarok még családot. Pasizok,bulizok,nem vagyok egy háziasszony típus. Ez elitélendő ilyen korhan? Köszi
2020. dec. 22. 20:36
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
84%
Ha később sem akarsz akkor nincs gond ezzel.
2020. dec. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
86%
Nem 30 éves vagyok, és nem is nő. A te életed. Ha elítélünk, akkor elszégyelled magad, gyorsan hozzámész valakihez, és szülsz két gyereket? Na ugye! Tehát volt értelme a kérdésnek?
2020. dec. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
94%
Nem. Úgy éled az életed, ahogy akarod.
2020. dec. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
88%
Dehogyis. Élj úgy, ahogy neked tetszik. Én még 39 évesen is ezt csináltam, amikor nem volt fix kapcsolatom. Diszkóban ugráltam hajnali négyig. Senkinek nem tartozol elszámolással.
2020. dec. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
84%

Dehogy elítélendő.

Én július elején töltöm a 30-at. Háziasszony típus szintén nem vagyok, mondjuk bulizós sem. Komolyabb kapcsolat nem cél, nekem az túl sok lenne, legszívesebben én is pasiznék, de nem tehetem, mert a visszataszító külsőm ellehetetleníti.

Mi ilyenek vagyunk, más nőknek meg minden vágyuk a komoly kapcsolat, amiből házasság, majd család lesz. Nem vagyunk egyformák, én ezekben csak a rengeteg plusz befektetendő energiát és nyűgöt látom.

2020. dec. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Utolsó, ne írj ilyet,hogy visszataszító vagy, biztos vagyok benne hogy nem így van.
2020. dec. 22. 20:49
 7/22 anonim ***** válasza:
29%

Ez a te dolgod. De ha családot akarsz akkor épp ideje komoly kapcsolat után nézni.

Nagyon sok ilyen nőt ismerek, màr túl vannak a 40 en. Kapkodnak, kétségbe vannak esve mert nem találnak fèrjnek, apának alkalmas rérfit csak dugós bulizós pasikat akik nem akarnak elköteleződni.

10 év krva gyorsan elmegy és egyedül maradsz. Max kutya macska lesz a tàrsad.

Ha neked ez így jó akkor hajrà.

2020. dec. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Én is 30 vagyok.Szülhetsz 35 évesen is,meg örökbe is fogadhatsz,ha kifutsz az időből.És abban sincs semmi rossz,ha háziàllatokkal veszed körül magad.Én sem érzem úgy,hogy minden vágyam egy gyerek lenne vagy házasság.Azért meg hiba lenne szülni,mert elvárja a társadalom.Nagyon nehéz normális társat találni,aki szeret nem,hagy el nem csal meg és csalàdot is akar.És akkor még itt ez a covid hisztéria.Hát szerintem sok esetben még felelőtlenség is szülni a mai világban.Én attól is félek,hogy pont ezek miatt,ha teherbe is esnék,rámtörne a szülés utáni depresszió és nem szeretném a gyerekem.
2020. dec. 23. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Én is úgy gondolom,hogy nem vagyok még elkésve.
2020. dec. 23. 07:54
 10/22 anonim ***** válasza:
Kérdező (6), pedig sajnos így van, ez az oka annak, hogy csak "ácsingózok" utána, de nem jön össze semmi. (5)
2020. dec. 23. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!