Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek alapján elmondjam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek alapján elmondjam a legjobb barátnőmnek, hogy a pasija valszeg egy ugyanolyan keresztnevű lánnyal csalja? Vagy inkább maradjak ki ebből? A legjobb barátnőmről van szó.

Figyelt kérdés

Szüleimtől távol van a munkahelyem, és hazautaztam karácsonyra. Egy kollégám (férfi) vitt autóval, hisz ő is a környékről származik.

Beszélgettünk, és meséltem neki, hogy a legjobb barátnőm is egy ideig ott dolgozott, ahol mi. De aztán nem hosszabbítottak neki szerződést, és nekem ez legalább annyira rossz volt, mint a barátnőmnek. Viszont ott dolgozása legvégén megismert valakit a munkahelyünkön, és bár elbocsátották, ők kapcsolatba kezdtek, és most is abban vannak.

Belekérdezett ebbe a sztoriba a kollégám, és arra jutottunk, hogy nem emlékszik a barátnőmre. Talán látta, talán arcról ismerős lenne, de nem ismeri. (Sok százan vagyunk a munkahelyünkön, szóval nem ismer mindenki mindenkit.)

Aztán mondtam a barátnőm pasijának a teljes nevét, aki viszont most is ott dolgozik, meg a külsejét is jellemeztem pár szóval, kérdeztem, őt esetleg ismeri? Erre mondta a kollégám, hogy igen, sőt, gyakran dolgoznak együtt. Nocsak, véletlen egybeesés.

Mondta a kollégám, hogy ő (a barátnőm pasija) mindig egy bizonyos (itt mondott egy női nevet, a barátnőm keresztnevét) -ről beszél. Mondom igen, hát az a legjobb barátnőm!


De most arra gondoltam, hogy ugyan melyik pasi beszél a barátnőjéről olyan kollégának, akivel nem barátok? Mert hogy ők nem haverok, kizárólag kollegális viszonyban vannak. Egy ilyen ismerősnek semelyik férfi nem emlegeti a csaját. Tehát akkor lehet, hogy szeretője van, persze ugyanazzal a keresztnévvel, mint a barátnőmet ahogy hívják.


2020. dec. 24. 01:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Maradj ki belöle. A leírtak alapján ez csak a te képzelgésed. Egy szerelmes ember mindenkinek a párjáról dumál. Miért olyan hihetetlen ez? Te meg már rögtön megcsalást vizionálsz. Foglalkozz a saját életeddel inkább.
2020. dec. 24. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%

1. mi közöd hozzá mit foglalkozol te mások intim magánügyeivel?!

2. ha a magánéletéről említést tesz a kollégájának, a párja nevét említi, nem biztos, hogy intimitásokat is közöl. Lehet, összefutottak a munkahely közelében és bemutatta a kollégának.

3. Rendkívül kártékonyak tudnak lenni az ilyen képzelgő szarkeverők, mint te. "Biztos nem ugyanaz a nő, csak a nevük egyezik; miért mondja el a kollégájának, ha csak kollégája... stb. Ja!

2020. dec. 24. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Ollókezű Edward ***** válasza:
94%
"De most arra gondoltam, hogy ugyan melyik pasi beszél a barátnőjéről olyan kollégának, akivel nem barátok?" Az a pasi, aki szerelmes a barátnőjébe. Ezt itt zárjuk le.
2020. dec. 24. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%

Én ebből arra gondolok, hogy a barátnődről beszél neki.

Nem értem, hogy kombinálod bele, hogy biztos másvalaki.

2020. dec. 24. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%
Persze, mert ha egy férfi a barátnôjérôl nem beszél egy random kollégának, pont a szeretôjérôl (ami ugye még kényesebb téma) majd fog. Nagyon logikus.
2020. dec. 24. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
71%
Ha szeretnéd, hogy a pasi arcon rúgjon, akkor feltétlenül!
2020. dec. 24. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Te nem vagy barát. Ellenségnek se kéne az ilyen.
2020. dec. 24. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
49%

Mindenki a rossz hír vivőjét gyűlöli.


Maradj ki ebből.

2020. dec. 24. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a sztorit:DD Szóval ha a férjem megemlíti a nevem a munkahelyén, akkor biztos nem rólam beszél, hanem ugyanolyan nevűvel csal? Nálad óriási gondok vannak fejben.(inkább ezzel a problémával foglalkoznék, mint másokkal.)
2020. dec. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A párjáról nem beszél, de a szeretőjéről meg igen? Ezt hogy sikerült összehozni?


Te vagy nagyon durván összeesküvés-elmélet függő vagy vagy baromi rosszindulatú, szarkeverő.

2020. dec. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!