Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok miért ilyen szubmissz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért ilyen szubmisszívek?

Figyelt kérdés

Itt arra gondolok, hogy komolyan mi értelme ennek? Miért 18 a nagykorúság? Nos miért nem képesek már arra a tini szeretetre, szerelemre? Tehát arra a jó tüzes, bolondos, nyitott teljes örült tini szerelemre gondolok. Amire minden fiú mindig is vágyik!

Amikor még ők is bőven azok. Miért erőltetik magukra azt, hogy más legyen a humorérzékük ne menjenek olyan szívesen bele dolgokba, ne lehessen olyan jól elhuncutkodni velük mint régebben? Mármint itt nem a szexre gondolok. És ha csak egy picit is változnak meg és tudat alatt is, a magyar lányok akkor is miért ilyen gyengék? Miért nem tudnak olyan mélyre ásni, hogy rá jöjjenek, hogy kor csak egy szám attól függetlenül, hogy valaki betölti pl a 18-at vagy van akinél ez a 20. De általában ez a 18y szokott lenni. És a tini szerelem varázsa is gondolom ugyanekkor múllik el. Mert jajj az a nagykorúság. Még a 21 is kevés ide szerintem. A lányok nem érnek kicsivel sem hamarabb. Sőt mi fiúk már hamarabb érünk. Mert mi nem vagyunk olyan szubmisszívek lesz egy tapottal sem okosabb. És ha egy picit is akár tudatalatt is eröltettik magukat bármi változásra. Csak még gyerekesebbek, butábbak lesznek. És ezt később megfogják bánni. Pláne, hogy a gyerek korukat, fiatal korukat nem használják ki eléggé. Az ember csakis a saját tapasztalatai által tud fejlődni. És az nem korhoz köthető. Van olyan 14-15 éves aki olyan családból való és több tapasztalata van, okosabb. Mint a mostani 20-on évesek. Az ember minél többet van pl közösségben, minél több sikere vagy kudarca van. Ezek alapján jön rá dolgokra. Nem a miatt a szám miatt!!! És ez a fejlődés legtöbb embernél nőnél, férfinál 22-25 éves korban indul el. De teljesen 30+ évesen teljesedik ki. Bár ritkán van akinek késik meg ritkán van aki esetleg hamarabb jön rá annyi dologra.

Tehát ezzel a szubmisszív viselkedéssel tönkre teszik a saját későbbi életüket. Meg sajna talán másét is. Mivel azt, hogy teljes mértékben nem élvezték ki a gyerek fiatal korukban. Majd évek múlva megbánják :D

Tehát az igazság az, hogy ezek a lányok 14-17 évesen még értelmesebbek is mint ebben a korban. Mert eleve azt kéne felfogni, hogy egy 14,15 éves és egy 21 éves közt csak kis különbség van értelmiségileg. Ígyis-úgyis! Aki meg 18 évesen külön kőltözik az sem érettebb. Már korábban is meg lehetne élni munkával egyedül. A tinik amúgy is szebbek csak a szám miatt már valamelyik azt gondolja, hogy idős lennék.. Mondjuk ezt sem értem, hogy miért kell így gondolkodni. 20 évesen, 17-nek nézek ki. De ha 25-nek néznék akkor is a lányoknak elvileg az idősebb pasik jönnek be. Mármint a normálisaknak. Akkor meg miért ezek a 18-20 év körüliek akarnak próbálkozni. Most a szenteste margójára szépen kifejezve. Mert, hogy már jogsim van és autóm. Attól még nem leszek több, hogy már volán mögé ülhetek. Na nem baj, direkt is vettem magamnak 300k-ért egy Golfot. És azért nem is járok vele sok helyre. Csak ahová szükséges. És nem azért írom ezt mert annyira általánosítani akarok. De amióta meg van a kocsi sokkal több csaj akar flörtölni velem. Sajnos ezekben a korosztályokban. Érdekes.. Mindenesetre szép ünnepet mindenkinek :D!



2020. dec. 24. 02:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
0%

Azzal egyetértek veled, hogy abban a korban nem kezdünk felnőni. Én max annyiban fogok változni, hogy a szüleimnek nem hagyom, hogy parancsóljanak. Ezt megérti mindenki remélem?! Főleg az akinek olyan szülei vannak.

Viszont én 16 éves vagyok. És egy 15-16 éves fiútól még nem várom el, hogy autója legyen. Mivel ekkor még nem teheti le a jogsit. Viszont 17-18 évesen alap, hogy minimum jogosítványa legyen már valakinek. Mivel ha arra nincs pénze vagy annyit nem képes valaki megtanulni. Akkor az valóban gáz, később mire fogja vinni mint férfi. A másik meg az, hogy egy 17-18 éves fiú mellett valóban ne kelljen már gyalogolnom. Max akkor néha ha nem egy városban lakunk. Vagy távkapcsolatban élünk. És most lehet, hogy le leszek pontozva. De valaki minnél hamarabb érjen már el ilyen alap dolgokat! Az mind1, hogy 300 ezres vagy 300 milliós kocsival jár :D.

2020. dec. 24. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
92%
Remélem csak a céklapiros duplacsíkos szöszmackó teszi, semmiképp sem pl. a kis népsűrűségen szocializálódottak semmivel nem összetéveszthető társalgási, mentalitásbeli és morális megnyilvánulásai.
2020. dec. 24. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
85%

Na, én már csak a kérdés mellett sem mehettem el szó nélkül...


Amit az eredeti #2 írt (csak hát mily meglepő, törölve lett :O) én azzal értek egyet maximálisan.


Miért nem képesek a tini szerelemre?

Ez most komoly? Nem láttad, hogy mennyi tini lány pasizik már akár 12-14(!) évesen is? Erre tudnék sok példát mondani...


Nem erőltetned magukra semmilyen szerepet (persze, sajnos azért vannak köpönyegforgatók). Ha ilyenek és kész, akkor miért akarod őket megváltoztatni?


És de, a lányok igenis hamarabb érnek... Az élő példa vagy te, mert (legalábbis a szövegből én ezt szűröm le) a te gondolkodásmódod rettentő idejétmúlt, és érződik az írásodban az a frusztráció és feszültség, amely (gondolom én) abból fakad, hogy nincs egy normális párkapcsolatod. És erre mi a megoldás? A lányokat okolni, amiért érettebbek a te gyerekes hozzáállásodnál.

Ők sem szentek, ez tény. Ha vetünk egy pillantást a tini instafüggő, tiktokozó r*bikre, akkor megértjük, hogy miért nem igaz az, hogy "nem mennek bele semmilyen kalandba, nem kaphatóak a huncutkodásra", stb.


Másrészt: "A gyerekkorukat, fiatalkorukat nem használják ki eléggé" - Ez alatt mit értesz? Mindenki úgy és olyan mértékben használja ki a gyerek-és fiatalkorát, ahogy és amilyen mértékben neki tetszik (bizonyos korlátok között természetesen). Én személy szerint nem akarok tinir*bi lenni, és ezt szerintem később sem fogom "megbánni".

Tönkre teszik a saját későbbi életüket? Dehogy, inkább nem lesznek lezüllött, fásult felnőttek. (itt azokra gondolok, akik csak azért pasiznak, mert menő. Természetesen lehet valakinek normális párkapcsolata tinédzser korában, de ez sajnos egyre ritkább)


Jogsid van és autód? Az szuper! Képzeld, valakik nem engedhetik meg maguknak, és lehet, hogy ezért hátrányból indulnak egyes (mert nem minden) lánynál, de legalább van egy jól működő párkapcsolatuk, és sokkal fejlettebb, érettebb gondolkodásmódjuk és hozzáállásuk, mint a tiéd ;)


Egy "szubmisszív" korú lány voltam.

2020. dec. 24. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
72%
Igen
2020. dec. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
97%
Köszönöm hármas! Vicces, hogy a válaszom törölve lett egy olyan kérdéssel szemben ami hiper provokatív és ezerszer lett feltéve ugyan attól a felhasználótól.
2020. dec. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
97%
Ui: Eredeti kettes alkotója voltam...
2020. dec. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
08:15 Hát pedig hidd el nem érnek hamarabb va lányok. Sőt pl az ilyen gondolkodás módú lányoknál érnek hamarabb a fiúk is, még gyakorlatilag az éretlen fiúk is. És az ilyen szánalmas lányok miatt tartunk ott amilyen te is vagy. És amúgy is buta vagy. Mért az, hogy nem okoskodsz embereknek. Lehet veled teljesen ugyanúgy hülyéskkedni mint amikor kiskorú voltál. Illetve képes vagy teljesen a tüzes tini szerelmre. Bár ezek sajnos van akinél már elvileg 16-17 évesen megváltozik mivel valaki már akkor felnőttnek hiszi magát, de sajnos legtöbb embernél 18-20 éves kór környékén biztosan megváltoznak ezek. Mivel az a nagykorúság és akkor konkrétan még teljesen gyerek ígyis-úgyis szinte mindenki! Tehát ezért kéne min 21-22nek a nagykorúságnak lenni. Lényeg, hogy attól még, hogy nem akarsz ki oktattni mindenkit. És lehet veled huncotkodni,hülyéskedni még nem leszel rbanc könyörgöm. Ez aztán főleg egy rossz gondolkodás mód. Akkor leszel r*ibi ha pl azt csinálod amit a legelső hozzászóló! Komolyan eddig nem jut el az agyad, hogy a felszines, ribi szót kikre használjuk!
2020. dec. 24. 14:20
 8/20 anonim ***** válasza:
49%
Én meg persze lelettem pontozva! 1-es vagyok!
2020. dec. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
97%

Nem lehet komolyan venni a kérdésedet, mert olyan sz*rul fogalmazol, a helyesírásod pedig szintén tovább nehezíti az értelmezést...

Iszonyúan szűk látókörű vagy.

2020. dec. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
14:36 Igen, mégis mit vártál? Abban az egy dologban igaza van a 8:15-nek, hogy nem mindenki engedheti meg magának a jogsit. Talán pont azért mert a szülei korlátozzák őket. Vagy talán valóban nincsenek olyan anyagi helyzetben. Nekem is 3 hónapja van még csak jogsim. Pedig már 20 éves vagyok. 14:05 A válaszodat pedig nem én törőltettem mivel annyira nem írtál negatívan. De nincs igazad. És ne csodálkozz, hogy már harmadjára írom ki a kérdést. Mivel szeretném tudni, hogy vannak e még teljesen normális lányok. De nem nagyon akar olyan válasz jönni ami erre enged következtetni. Nyalis válasz pedig nem kell. Akkor inkább majd tűzel, vassal megküzdök a 15-17 éves korosztályú lányokért. Ha már a magyar lányok 90-95%-a ilyen gyenge!
2020. dec. 24. 14:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!