Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan hogy valaki fél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan hogy valaki fél egy kapcsolattól, vagy fél megismerkedni valakivel?

Figyelt kérdés
A köreimben van egy lány akivel nagyon sokat szemeztem,nem ismerem őt,és mikor odamentem hozzá akkor azt mondta hogy van pasija és ezért nem szeretne se találkozni se ismerkedni velem kettesben, de mint később kiderült nincs pasija. Én ezt nem értem..létezik ilyen dolog?
2010. aug. 13. 01:21
 1/9 anonim ***** válasza:
létezik :/
2010. aug. 13. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A csajoknál ez egy védekező mechanizmus. Olyan teszt féleség, hogy lássák mennyire vagy kitartó, persze ez nem tudatos náluk. Szóval a "van barátom" mondat 60%-ban kamu. És lehet most még nem is mondtam sokat.
2010. aug. 13. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
vagy csak lerázott,mert nem jössz be neki.
2010. aug. 13. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
én kitartó vagyok, de semmiképp sem erőszakos, szóval hogyha ennyire nyíltan megmondta hogy nem kíváncsi rám,akkor miért szemezett velem?:S biztos hogy én is tetszek neki :S de áááá.. :[
2010. aug. 13. 01:36
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy tetszel neki, lehet hogy cask viccesnek találta, hogy bámulod, látott rajtad vmi furát. Azért ez a "van barátom" akárhogyan is nézzük, eléggé nagy lepattintás, nem hinném, hogyha várna valamit tőled, ezt csinálná.
2010. aug. 13. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
igazából nekem először nem is tetszett , csak miután észrevettem hogy egyfolytában bámul. ezért nem értem..
2010. aug. 13. 01:54
 7/9 anonim ***** válasza:
húgom is ilyen. Neki még pasija sem volt, pedig szép lány, csak egyszerüen nem képes testi kontaktust teremteni olyannal aki csak tetszik neki. Meg nem is ismerkedik csak haveri szinten. 18 éves. Hát nem tudom, fura.
2010. aug. 13. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
75%

Simán van ilyen...mondjuk, hogy van pasija azt könnyen kiderítheted( pláne, hogy köreidben van. Ha van pasija akkor majd látod őket együtt, a barátnői s tudnak róla, a szülei is, mindenki. Ha viszont senki nem tud róla és senkinek nem beszélt még róla akkor kamu.


Mondjuk ha 15-18 éves akkor nem biztos, hogy bemutatta otthon, de a legjobb barátnője tuti tud róla, ha 20-30 akkor pedig mindenki tud róla. Derítsd ki.

A helyzeten mondjuk nem változtat, mert ha bejöttél volna nem mondott volna ilyet, amelyik lánynak tetszem még csak egy fiút sem hoz szóba még véletlenül sem amikor társalgunk, de semmilyen szinten egy fiú nevet sem soha.

pl Petivel voltunk itt vagy ott Semmi. Nyilván ha nekem tetszik egy lány akkor én sem hozok szóba egy lányt sem előtte, mert nem akarom, hogy azt higgye, hogy vetélytársa van. Sajnálom pajtás.

2010. aug. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

[link]


a 6. bekezdés után a számozásos az érdekesebb

2010. aug. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!