Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert lehet valaki meg mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert lehet valaki meg mindig egyutt a parjaval ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Van egy lany ismerosom, akin keptelen vagyok kiigazodni. Tobb eve egyutt van a parjaval, de rossz a kapcsolatuk. A parja (nem feltekenysegbol irom, mielott valaki azt hinned) nagyon buta, szerintem 8 altalanosnal nincs is nagyobb vegzettsege. Egyszer mar azert mentem, de valahogy meg is osszejottek ujra. A szex nem jo kozottuk, ezert a lanyt nem kell sokaig gyozkodni, konnyen hajlando felre lepni. Nekem ugy jott le, hogy amugy nem boldog mellette, de ebben nem vagyok biztos. Egyetlen "pozitivum" amit eddig hallottam a parjarol, hogy oda koltozott hozzajuk es segit nekik a haz korul.


Szerintetek mi lehet az oka, hogy egyutt van vele, annak ellenere, hogy nem boldog mellette es meg a szex is rossz?


2020. dec. 27. 09:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%
Röviden: semmi közöd nincs hozzá kivel van együtt és miért. Ennyire unalmas a saját életed hogy másét akarod irányítani? Azt írod egyszer már sikerrel jártál hogy szétmentek na ezek után soha a büdös életbe nem lennél nekem barátnő.
2020. dec. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
#1-es, nem tudom, hogy ezeket a következtetéseket miből vontad le, de csak gratulálni tudok neked :)
2020. dec. 27. 10:06
 3/11 anonim ***** válasza:
73%
áhh... dehogy is féltékenységből írod ezeket
2020. dec. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Közösen megélt élmények, emlékek, évek. Panaszkodik rá, de valahol még is szereti valamennyire akár mint embert . Ezt nevezik kötődésnek. Emellett lehet gyerek, anyagiak miatt is, vagy nem lenne hova mennie ha szakítanának. Vagy nem mer lépni, mert bizonytalan egy lehetséges új kapcsolat biztonságos kimenetelével kapcsolatodban.


Igazából nem tudhatjuk, csak találgatni lehet valójában miért van vele. Ezt csak ő tudja megválaszolni. A felsoroltak közül bármelyik lehet, vagy akár mindegyik egyszerre.

2020. dec. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Te ki vagy a történetben? Lány barát barátnője/ismerőse, vagy egy féltékeny férfi, aki a nő után epekedik?
2020. dec. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Privátra válasz.


Valószínűleg nem látja rajtad, hogy komolyabban terveznél vele, ez ügyben tegyél felé lépéseket és add tudtára valahogy, milyen szándékaid vannak és mennyire komoly. Valószínűleg nem mer lépni, fél kilépni a megszokott, biztonságosnak vélt kapcsolatából egy bizonytalan kimenetelű helyzetbe. (Azért, helyzetet írtam, mert nem tudni, hogy tudja e te mit akarsz) . Ha kellő biztatást és egyértelműen tudtára van adva a szándékod, akkor lehetséges, hogy már tudni fogja merre billenjen a mérleg nyelve és nem fél akkor már kilépni a komforzónájából.


Azt tanácsolom, hogy beszélj vele, üljetek le és komolyan beszéljétek meg ki mit, hogyan akar. Így te is tudni fogod amit tudni akarsz, és ő is tudni fogja te mit akarsz. Kommunikáció.


Írom ezt úgy, hogy én is voltam ilyen helyzetben, úgyhogy tudom, hogy mit miért írok.

2020. dec. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
49%
1, és neked mi közöd hozzá, hogy miért irta ki a kérdést ? Vagy azért, mert érintett a sztoriban vagy csak szimplán érdekli , mert az ismerőse. Az emberi kiváncsiság egy természetes dolog. A gyakorira mindenki olyan kérdést ir ki, amilyet jónak lát. tele a hócipőm az ilyen okoskodásokkal, hogy mi köze hozzá meg biztos irigy meg biztos hátsószándékkal kérdezi. Nem kötelező neked se válaszolnod, ha nem szimpi a téma.
2020. dec. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
#6-os, koszonom.
2020. dec. 27. 13:22
 9/11 anonim ***** válasza:
Sikerült megbeszélni? Történt valami?
2020. dec. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Sikerült. Megmondtam neki, hogy szeretnék komolyabban ismerkedni vele, de egy elutasítás lett a vége. Nem tudna minket elképzelni együtt. Azt hittem, hogy rosszabbul fogom érezni magamat, de összességében elég sokat tanultam ebből az egészből, amiért inkább hálás vagyok neki.
2020. dec. 28. 15:25
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!