Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire gáz, ha a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz, ha a volt legjobb barátnőm exével kezdek ki? Érdemes lenne a volt barátnőmmel beszélni?

Figyelt kérdés

24 éves lány vagyok, Nagyon-nagyon megtetszett a volt legjobb barátnőm exe. A barátnőmmel már nagyon-nagyok régóta nem vagyunk jóban, nem is beszélünk egyàltalán, régen viszont tényleg mindent megosztottunk egymással. Semmi vita nem volt köztünk, egyszerűen csak egyikőnk balra másikunk jobbra ment. Én külföldre költöztem (azóta vissza Mo-ra),ő pedig maradt.

Nos a “történet” az lenne, hogy amikor még jóban voltunk volt egy pasija, aki brutál jól néz ki, de tényleg. Nyilvánvalóan soha nem másztam rá, de mindig is tetszett. A pasi 27 éves.

Kb 1-1,5 hónapja rámírt és tényleg nagyon jól elbeszélgetünk. Viszont már-már olyan témákra céloz amely nekem nagyon kellemetlen hisz nem vele beszélem meg az ilyen dolgokat. Ezeket próbálom kerülni, már csak azért is mert tisztelem annyira a volt legjobb barátnőmet, hogy ne. Viszont ez nagyon bugyutaságnak hangzik, de közben tetszik is és mégis van bennem egy gátlás és mindeközben eltudnék vele dolgokat képzelni. Szerintetek ez mennyire etikus dolog lenne, ha esetleg valami történne köztünk? Akár esetleg összejönnénk? Engem konkrétan nem zavarna ha az exem valamelyik barátnőmmel összejönne, de lehet, hogy ez csak az é “lazaságom”, ti mit tennétek? Érdemes lenne a volt barátnőmre ráírni? Vagy szerintetek felesleges ezen egyáltalán gondolkodni is?


2020. dec. 28. 23:20
 1/5 anonim válasza:
85%

Szerintem teljesen feleslegesen stresszelsz ezen. Már nincsenek együtt és még csak nem is beszélsz ezzel a lánnyal.

Rendes tőled, hogy ez eszetbe jut de csináld, ami jól esik! Nincs okod bűntudatra.


19N

2020. dec. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, nagyon aranyos vagy! 😊
2020. dec. 28. 23:34
 3/5 anonim ***** válasza:
88%
egyetertek az elsovel. ez a lany mar nem a baratnod, nem tartjatok a kaocsolatot, semmi kozotok egymas dolgaihoz.
2020. dec. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
67%
Még esetleg azt lenne érdemes tudni, a volt arátnődnek most van-e valakije. ha van, akkor valszeg nem nagyon érdkeelné a dolog
2020. dec. 29. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen neki évek óta van párja, kb 5-6 éve voltak együtt ezzel a sráccal.
2020. dec. 29. 00:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!