Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mik a legnagyobb különbségek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a legnagyobb különbségek az eddigi legrosszabb és legjobb párkapcsolatotok között?

Figyelt kérdés
Mennyiben más a kettő?
2020. dec. 30. 13:41
 1/5 anonim ***** válasza:
74%

Súlyos lelki bántalmazás vs. normális bánásmód

Olyan szinten sz.ar szex, hogy komolyan elgondolkodtam, hozy aszexuális vagyok-e vs. minden egyes szexnél 2-3 orgazmus

Folyamatos hiszike, hogy szerinte a nyitott kapcsolat a normális és önző vagyok, mert nem akarom vs. Első pillanattól kezdve komoly kapcsolat, szeretet, elkötelezédés

Nincs szerelem vs. van szerelem


Asszem, ezek a legfontosabb különbségek. :)

2020. dec. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
8%
Az első baromságokat beszél
2020. dec. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%
Miért beszélnék b.aromságokat? :D
2020. dec. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

gyerekes viselkedés (nem tini kapcsolat volt) vs normál, felnőtthöz méltó viselkedés

kihasználás vs megbecsülés, kölcsönös tisztelet

részéről belekényelmesedés a kapcsolatba vs közös 'munka' a kapcsolatunkért


talán ezek a fő különbségek:)

2020. dec. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
76%

A legrosszabb:

-forgott a nők után az utcán, tangás luvnyák képeit kedvelgette (igazából mindnekiét), tudtommal nem csalt meg, de hihetetlenül rá volt állva erre a témára és rém megalázó tudott lenni.

-voltak dolgai, amihez állítólag semmi közöm nem volt, sok dolgot rejtegetett előlem vagy csak szimplán nem osztott meg velem, mert az az ő magánügye (olyan dolgokat is, amik befolyásolták a kapcsolatot)

-ment és leszarta, mi van velem. A haverok voltak az elsők, akik természetesen nem láttak szívesen, szándékosan úgy beszélgettek előttem, hogy ne tudjak hozzászólni. Akármi volt, ők voltak az első helyen, akármit mondhattam, rámbszta az ajtót és ment, ha írtam neki, szart rá, rámvágta a telefont, ha megkérdeztem, hogy miért nem ért még haza annak ellenére, hogy megígérte, hogy éjfél előtt hazajön és együtt alszunk

-a kapcsolati gondjainkat nem velem beszélte meg, hanem a haverokkal, gyakran exével

-barátok voltak az exével

-hisztizett azért, mert gumit kell húznia, minden kifogást megtalált, hogy ne kelljen, folyamatosan erőltetni akarta az anált, folyamatosan dugni akart

-a legtöbb dologra, ami nem volt szórakoztató neki, magasról szart, mindent csak megúszni akart, elcsalni, a könnyű utat választotta általában


Őszintén nem értem, miért voltam vele


A legjobb (és egyben férjem):

-önként és dalolva eljegyzett egy év után

-mindent úgy kezel, hogy része vagyok az életének, a baráti körünk mára közös, egymás holmijait is simán használhatjuk, örömmel mesél mindenről, ami vele történt

-hamar bemutatott a szüleinek, barátainak

-velem tervez, meg akarja beszélni mindig a kapcsolatunkat érintő problémákat, kikéri a véleményem és általában párként viselkedünk minden fontosabb döntésnél

-a szexualitása teljesen átlagos, normális, a hagyományos szexet is élvezi, nem forog senki után, az exeit teljesen kizárta az életéből, amint szakítottak, kifejezetten preferálja, hogy használjunk gumit a védekezéshez, alacsony a libidója és ez látszik a viselkedésén is

-egy úr, komolyan. Az a srác, aki miatt nem izgultam, mikor otthon bemutattam. Tisztelettudó, figyelmes.

-Családközpontú, mindezt úgy, hogy nem akar gyereket. De minden, amit tesz, azt a családjáért teszi, nem karrierista, kinőtt már a lelépdelésekből, igénye van arra, hogy ha szórakozunk, azt együtt tegyük (és velem lehet, eléggé extrovertált vagyok, szeretek eljárkálni, szórakozni)

-sportol, mint én

-tanult, mint én


Ezenkívül, jó érzékem van ahhoz, hogy valakinek némi ismeretséggel megbecsüljem az intelligenciaszintjét. Hogy is mondjam, exem nem volt az az okos fajta. A párommal meg nagyon jókat lehet beszélgetni, sok dolognak magától utánaolvas, tájékozódik. A mai napig rendszeresek a pohár boros elmélkedéseink, elméleti vitáink. :)

2020. dec. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!