Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 23 éves lány, aki visszahú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 23 éves lány, aki visszahúzódó, nincs nagy baráti köre hogyan keressen komoly kapcsolatot ha még nem volt barátja és szűz is?

Figyelt kérdés
Munkahelyen kívül sehova se járok, már az egyetemre se kell bejárnom a vírus miatt, ott se tudok ismerkedni.
2020. dec. 30. 17:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
#9 az biztos. :D
2020. dec. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
6%
Például ne legyen zárkózik és visszahúzódó. Nem olyan nehéz ám kimászni a barlangból, hogy ne kelljen veled folyamatosan kínlódni.
2020. dec. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha visszahúzódó vagy, akkor lehet nehéz a "való életben" ismerkedni. Én a helyedben kipróbálnék valami netes társkeresőt. Tudom, sokan ódzkodnak tőle, de néha vannak meglepetések és egyre több olyat hallani, hogy valaki végül ott ismerte meg a párját.
2020. dec. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
56%
Ha pedig vége a vírusnak (akármikor is lesz ez), járj el többet. Attól, hogy nincs nagy baráti köröd, el tudsz menni egy-két barátnőddel kocsmába, buliba vagy ha nem ilyen vagy csak kávézni, ilyesmi. Vagy kezdj el, valamilyen sportot, járj el edzeni, ott is sokszor lehet ismerkedni.
2020. dec. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Társkereső oldal
2020. dec. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Igazából mivel otthonülő típus vagy érdemesebb hozzád hasonló nem eljárós srácot keresni, mivel ha nagy lesz a különbség köztetek és ő inkább emberek közt szeret lenni Te pedig nem kellemetlen lesz neked. Több ilyen probléma is felmerült mostanában a Gyakorin is. Ne érts félre, nem úgy értem, hogy egész nap csak otthon akarjon lenni. De van az a fajta aki inkább elmegy túrázni akár, mintsem egy nagyobb baráti akár nem baráti körbe szórakozni vagy vedelni. Ezért is javasolnám az internetes társkeresést, persze távkapcsolat nélkül. Ha hasonló érdeklődési körben keresnél, hobbi az lenne a legjobb. Aztán ne kapkodd el, nagy részük csak egyszer megfektetne aztán lépne. Sok sikert (9-es voltam)
2020. dec. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!