Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ennyi megkeseredett,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi megkeseredett, rosszindulatú, goromba feleség? Miért ilyen frusztráltak?

Figyelt kérdés

Biztosan a férjek között is van sok ilyen, erre nem is szeretnék kitérni. Itt a GYK-en tűnt fel hogy szex, házasság, megcsalás témáknál rendre felbukkannak ezek a fogalmazni alig, érvelni egyáltalán nem tudó nők, akik egyszerre keserűek, nagyképűek és érezhetően szoronganak. Miért?


Ha férfi lennék, biztosan nem akarnék ilyen sárkányokhoz hazamenni. Az is feltűnő, hogy sportot űznek a hájas, igénytelen (a kettő nem egyenlő) nők mentegetéséből. Már csak egészségügyi szempontból sem érthető ez...


A fiatalabb nőket rendre megpróbálják földbe döngölni. Ettől nekik miért lesz jobb? Miért nem azon dolgoznak, hogy a férjük repüljön hozzájuk haza? 😂



2021. jan. 1. 18:21
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/77 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem te nagyon félreérted itt a dolgokat. Sokaknál a megcsalás nem fér bele az értékrendjükbe. Amikor még nem a gyerekeim apjával voltam és próbálkozott esetleg nálam egy foglalt pas, nekem rögtön tabu volt. Nem jutottam el velük addig sem, hogy a rossz kapcsolatukról magyarázzanak. Nem tudom volt e hosszabb kapcsolatod, ha lett volna, tudnád, hogy vannak hullámvölgyek és normális esetben megoldják a problémákat, nem félrelépnek. Az pedig, hogy a szerető nyavalygásáról nincs jó véleményem, hát önként vállalt egy ilyen kapcsolatot.
2021. jan. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/77 anonim ***** válasza:
94%
Na mesélj cica, kinek a pasiját akarod elszeretni az új évben? Mert a kérdésed (ha nő vagy egyáltalán) elég erősen általánosító, buta és az empátia teljes hiányáról árulkodik. Igen, a csinos menyasszony biztosan magától, minden külső hatás nélkül vált sárkánnyá egy gyengéd férj oldalán. Hagyjál már. Egy kapcsolat két emberes. Egy féreg férj mellett, aki félre kacsint, milyen asszony legyen? (Leginkább semmilyen, de ha marad, milyen legyen?)
2021. jan. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/77 anonim ***** válasza:
18%

Nem tudom egyébként , de tényleg így van! Nagyon sok nő sárkány, én is ezt látom. Nem feltétlenül csak a kövér nők, a normál alkatúak ugyanígy. Sajnos.

Mindig a férfiak vannak szidva, pedig sokkal több szívük van mint a nőknek. Csak mi nem mutatjuk. A nők között sokkal több a rosszindulatú, goromba , szívtelen. Ez a tapasztalatom sajnos.

2021. jan. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/77 A kérdező kommentje:
Sokaknál a megcsalás nem fér bele az értékrendjükbe - nem erről van szó. Senki sem ezt kéri számon, a többségnek szerintem ez nem fér bele. De olyan ostobák, olyan kétpolusúan látják a világot, hogy őszintén csodálkozom, hogy valaki elvette őket :D
2021. jan. 1. 18:30
 5/77 anonim ***** válasza:
70%
Én meg nem csodálkozom, hogy aok szeretőt nem vettek el.😄
2021. jan. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/77 A kérdező kommentje:

2: senkiét, boldog párkapcsolatban élek :) Egyszerűen feltűnt, hogy mennyi a suta, goromba, másokat ismeretlenül lecicázó lady dömper, akit ha megcsalnak, csak annyit tud sipítozni, hogy: hááá de mééér?


Összeszedni magukat? Áhhh! kedvesnek, megértőnek, női lelkülettel szexinek lenni? Minek az?


Nő vagyok egyébiránt és általában büszke is vagyok erre. Mondjuk amikor ilyen dömperkék szembejönnek, erősen megijedek, hogy ha nem vigyázok, velem is ez történhet 😂

2021. jan. 1. 18:33
 7/77 A kérdező kommentje:
5, erről beszéltem. Szerinted minden nő ugyanolyan? Mindegyik azt akarja, hogy elvegyék? Egyféle jó életút van?
2021. jan. 1. 18:34
 8/77 anonim ***** válasza:
90%

tudod miért:

feleség: légyszives ne menj focimeccsre, lázas a gyerek, nekem meg tanulnom kell.

férj felhívja haverjait:bocs, de a feleségem nem enged, majd máskor szavasztok

Haverok:mekkora uralkodó dög egy felesége van.

--------

kolegina: mi a baj Sanyi, látom ideges vagy.

Sanyi:otthoni gondok.

Kolegina:mi történt?

Sanyi: a feleségem nem hagy békén, amint beteszem a házba a lábam már ordít, hogy minek jöttem 30 perccel később haza, majd kezembe nyomja a gyereket, mikor tudja hogy fáradt vagyok

Valóság:

férj hazajön két órával később, ledől a Tv elé minden egyes nap, és 0. percet foglalkozik a gyerekkel, akinek már nem is hiányzik az apja, mert nem is ismeri. ennek ellenére azért az anya próbálja erőltetni az ismerkedést és az apja kezébe nyomja a gyereket, hátha megszereti és nehogy a kicsi azt érezze nincs apja...



Hát így sárkány a legtöbb feleség....

2021. jan. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/77 anonim ***** válasza:
82%
Miért szerinted, aki nem ért meg a szerető sirálmait, az mind dömper. 20 éve vagyok a párommal, 12 gyerekünk van, jól érzem magam a bőrömben, soha nem kellett félnem, hogy.megcsalnak, pedig 2 alkalommal is legyeskedett körülötte nő. Egyébként nem tudom honnan veszed, hogy dömper nőket csalnak csak meg. Ismerősi körben pont azt látom, hogy a feleség sokkal jobb nő, mint a szerető volt.
2021. jan. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/77 anonim ***** válasza:
87%
9. gyaok, csak 2 gyerekünk van.
2021. jan. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!