Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám elérni hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elérni hogy engedélyezze a követési kérelmem Instagramon az exem?

Figyelt kérdés

Már 8 hónapja szakított velem. Azonban egy közös ismerősünktől tudni vélem, hogy meglehetősen sok olyan fotó került fel az Instagram oldalára, amelyek arra utalnak, hogy régóta csalt a mostani pasijával, mert például az a nyaklánc van a nyakában egy bizonyos képen, amit én visszavettem tőle miután kidobott. Viszont ez az ismerős nem hajlandó screenshotolni exem fotóit és napi sztorijait sem. Próbáltam már hitelesnek tűnő kamu profilokat létrehozni, de valahogyan nagyon profi módon kiszűri hogy mi a kamu és tiltja az összeset. :D Próbáltam már nőnek kiadni magam, hátha több esélyem lesz rá hogy engedélyezi a láthatóságot, de nem. Konkrétan olyanná vált nekem az insta fiókja mint az emberiségnek a Szent Grál :D


Ötlet? (Ja, és nem kell elkezdeni az "Engedd már el x idő után" meg a "Fogadd el hogy többet nem látod az instáját" c. marhaságokat mert nem érdekel)


Végszó: tavaly novemberben kb. 1 napig volt publikus az instája. Viszont akkor egy kamu profillal megnéztem a sztorijait és egyből visszatette priváttá, a profilom meg tiltotta. Gondolom nem nagyon akarja hogy a tökéletes kis életébe bármilyen szinten is belelássak.


29/F


2021. jan. 3. 17:25
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
92%
Sehogy.
2021. jan. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
95%
Ember... Hát ez már beteges.
2021. jan. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
93%
Minek? Lépj túl te is..
2021. jan. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Miért kell foglalkozni, azzal ami már elmúlt. Én inkább örülnék, hogy megszabadultam tőle.

Válaszoljak is a kérdésre, megkeresnék olyat, aki követi már és némi anyagi juttatásért cserébe, küldjön nekem olyan infót, amire szükségem van.

2021. jan. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

@4


Meglehetősen beteges lenne ezért fizetni. Az ismerős, akitől tudom ezt az infót se akar screenshotolni, mert szerinte nem etikus. Rajta kívül meg nincs olyan ember akihez fordulhatnék ezzel, mert kb. azonnal írnának exemnek hogy mivel kerestem meg őket. Teljesen ellehetetlenítette magát tőlem.

2021. jan. 3. 17:39
 6/25 anonim ***** válasza:
93%
Hát nem csodálom, hogy szakított. Beteg vagy.
2021. jan. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Istenem, mit is vártam a GyK-tól, ahol ha egy nő embert öl is az ő pártját fogják...😀😂
2021. jan. 3. 17:44
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
A kedves ismerősöd is megér egy misét: nyomja neked a hülyeségeit, kavarja a szart, de megmutatni a profilt azt neeem, az etikátlan. Én elküldeném a p*csába, az exemet meg lexarnám. Ha a kamu accok nem működnek, akkor max annyit tehetsz, hogy megkéred egy másik ismerősödet, hogy mutassa meg a csaj profilját.
2021. jan. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

@8


Igen, ez valóban működhetne. Csak sajnos exem nagyon nagyon szűri hogy ki követheti és ki nem. Ismerős elmondása alapján 10-ből 2 embernek engedélyez. Így necces...

2021. jan. 3. 17:56
 10/25 anonim ***** válasza:
91%

Exem ugyanezt csinalta velem 2 evig. Mindenkit tiltottam aki kicsit is gyanus volt es soha nem engedtem hogy kovessen es az uj eletemet nezegesse. Undorito, beteges.


Engedd el a dolgot. Valoszinu a kozos ismitek is neki falaz azzal, hogy nem kuldi el a bejegyzeseit.


24N

2021. jan. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!