Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők miért érnek célt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért érnek célt a teherbeeséssel?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre ismerőseim körében is, hogy a nagy részük, aki hamar teherbe esik, vagy házasság nélkül, azokat szinte rögtön el is veszik.
2021. jan. 3. 21:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
97%
Istenem...
2021. jan. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%
És szerinted ez követendő példa? Biztos szerető családban nőnek fel az ilyen szerencsétlen gyerekek...
2021. jan. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%

"A nők miért érnek célt a teherbeeséssel?"

Egyedülálló anyaságra gondolsz?

Mert altalában az szokott a vége lenni.

2021. jan. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
87%
Miért mégis mi a fenét csinálhatnának ha beesik a gyerek? A házasság elég logikus megoldásnak tűnik
2021. jan. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
88%

Hiába kotekednek sokan en értem

Nekem is volt baráti társaságban is okyna rossz volt a kapcsolat már sokat veszekedtek a csajnak rezgett a léc,hogy ki lesz dobva így aztán gyorsan teherbe esett.

Vannak ilyen esetek de azért ma már nem minden fekete vagy fehér aki nem akarja nem vezsi el nem kötelező.

2021. jan. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
22%
Mert a férfiaknak van felelősségtudata, és ezt használják ki.
2021. jan. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
90%
Vannak nők, akik az anyaságban látják az életcéljuk beteljesedését. Bár én úgy veszem észre, hogy azért manapság ez már egyre kevésbé jellemző szerencsére.
2021. jan. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
34%
Elég sok ismerősöm, aki gyerek után lófa.szt se csinál. Elkapraztatta azzal, hogy hazias..
2021. jan. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
73%
Én csak szimplán normálisat választottam, az egy éven belül elvett úgy is, hogy nyíltan rühellem a gyerekeket. :D
2021. jan. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
70%

Gondolom az még nem fordult meg a fejedben, hogy esetleg közösen akarták hamar a gyereket. Valamint az sem, hogy nem a terhesség miatt lett az esküvő.


Nyugodt lehetsz benne, senkit nem lehet megfogni egy gyerekkel. Az ilyen nőkkel nem marad együtt a gyerek apja.

2021. jan. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!