Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan pasival manapság tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan pasival manapság tényleg nem kezdenek a nők akinek csak érettségije van?

Figyelt kérdés
F/30
2021. jan. 4. 20:26
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
Akkor én szüzen halok meg, mert csak érettségim van, mivel túl hülye vagyok a diploma szerzéshez és túl lusta vagyok a szakma tanuláshoz, meg mindig is utáltam tanulni.
2021. jan. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

🤣

Tesó ezt honnan veszed,annyi olyan embert ismerek akinek csak sima mezei érettségije van és van csaja.

2021. jan. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyen nők is.
2021. jan. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Vírus helyzetben tényleg nem könnyű.
2021. jan. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen hülyeséget hol hallottál? Van egy csomó aluliskolázott nő is, nem csak faszi, azok nagy része, ha csak jól nem néz ki, hasonló kaliberű figurával fog leállni.
2021. jan. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Jaj, dehogynem! Sőt, diplomás nő kezd szakmunkás pasival!
2021. jan. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

attol fugg, miert van csak erettsegije es amugy milyen ember, ertelmes-e, vannak-e celjai ambicioi. nekem pl van egy ismerosom, akinek a csaladi tragedia miatt abba kellett hagynia a foiskolat es ugy alakult az elet, hogy azota sem fejezte be. ettol fuggetlenul egy intelligens, ertelmes, szorgalmas ember, vendeglatasban dolgozott/zik, nem is keres rosszul. bar ugy erzem, o az udito kivetel es a tobbseg siman csak lustasagbol vagy butasagbol nem tanult tovabb es semmi ambicioja nincs.


szoval osszessegeben nem elony, ha csak erettsegije van, de ha intelligens es igy is meg tudja teremteni a sajat egzisztenciajat, akkor nem kizaro ok.

2021. jan. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
68%
Nekem lassan majd lesz diplomám, de soha nem fordult meg a fejemben, hogy azért ne akarjak megismerni valakit, mert csak érettségije van. 🤦‍♀️
2021. jan. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
69%
Szakmunkás papírom van és diplomás barátnőm. Ugyanannyit keresünk.
2021. jan. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
38%
Erettsegim van es a bruttom millio felett van, van baratnom is. Se a penzkereseshez se a csajozashoz nem kell nagyobb vegzettseg
2021. jan. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!