Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki, mit gondol arról, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki, mit gondol arról, hogy a fiú8k) lenyelje (ék) a saját spermáját (ukat)?

Figyelt kérdés
A kérdés alapja, hogy ugyebár a lányok, ezt megteszik a Páruknak, persze nem törvényszerű. De mi van akkor ha valaki "össze maszatolja" a lány mellét és a lány, megkéri a fiút, hogy nyalja le, és "csókolja át". Persze vegyük ezt az abszolút optimális esetben, amikor mindkét fél nagyon szereti a másikat. Illetve, ott a "túlpart" ha a lányt orálisan kielégítik, és utána megcsókolják. Ne csak nekik legyen kellemetlen, néha a fiúk is bevállalhatnának egy kicsivel többet.
2010. aug. 13. 21:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%
Buzeráns? Ez a saját testnedved ember! Ettől semmi bajod nem lesz, benned volt, nem rohadt meg, ha édeset eszel édes lesz. Valaki megkóstolta és elítélitek meg leb*zizzátok? Ismerd meg a tested én aszondom'!
2010. aug. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
26%
ez hülyeség senki se kóstolja meg ..
2010. aug. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
31%

Mi a franc érdekel ??

Egy olyan lányért kéne bevállalnom ilyet, akit nem is szeretek ?? Csak úúgy ??!!

Ésss...h nekem be kéne vállalnom többet??

Ácsi máár...ki kényszerít rá ?? Én sem kényszerítek senkit, ha lenyeli, egészségére, neki adom, egye nyugodtan.

Ha szeretem a párom, és ő megteszi, továbbá ha az a nagy óhaja, akkor üsse kavics, lenyalom...de csak úgy...nem.

2010. aug. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Látom csupa kulturált emberek járnak itt, én szerelmes vagyok a Kedvesembe, és nem csak a teste kell, meg kért erre, de még nem mondtam neki választ, hogy bevállalom-e...

Grat, Szánalmasak!

2010. aug. 13. 22:01
 5/11 anonim ***** válasza:
68%
Én lenyelném a sajátomat. 15/F
2010. aug. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
71%

Igaz, én lány vagyok, de szerintem semmi bu.zis nincs benne.

Ha tényleg szereted a párod, szerintem vállald be nyugodtan.

Egyébként is, gondolj bele: ha már a barátnőd odaadó és lenyeli a te nedveidet, akkor neked is felesleges undorodnod saját magadtól :)

L/18

2010. aug. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
24%
Én vagy sárgaságot kapnék vagy okádnék egy embereset,vagy mind2
2010. aug. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
jól van gyerekek akkor holnap megkóstolom a mensim..
2010. aug. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen jogos. Ha tőle elvárják, akkor ő is elvárhatja, legalább hogy egyszer megkóstold.

Utolsó: miért, a barátod neked a mensid szokta nyalogatni?

2010. aug. 14. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Fiú vagyok. Vedd úgy, hogy 6/9 és 9/9 válaszaival teljesen egyetértek (nem akarom másolni).
2014. jún. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!