Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megkérdezzem tőle hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkérdezzem tőle hogy nem akar-e alkalmi kapcsolatot megint? És ha igen mit írjak?

Figyelt kérdés

Van egy férfi akivel másfél éve nyáron párszor volt kalandunk de utána mikor találkoztunk csak beszélgettünk. Nemrég találkoztam vele 1 év után és nagyon bókolt illetve elhívott magához, de én azthittem csak hülyeségből mondta hogy menjünk be hozzá ezért mondtam menjünk és mikor a kapuba voltunk mondtam hogy vigyen haza és akkor mondta hogy most jól átvágtam.

Utána írtam neki hogy találkozunk-e még de azt írta hogy akkor ha majd valami nagyon nagyon fontos lesz csak.

Én nagyon szeretek vele lenni de mivel idősebb nálam csak alkalmi kapcsolat lehetne megint. Én 22 vagyok ő pedig 49.


2021. jan. 5. 09:08
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Hány kilós vagy?
2021. jan. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%
A kapuban esett le, hogy komoly a szándéka és le akar varrni? Hááát... mit akarsz egy ilyen kvázi vénembertől? 20 éves naiv kislány vagy, inkább hagyd ezt ki, de te tudod. A nagyon szeretsz vele lenni a szexre vonatkozik? Mert ő csak azt akar tőled, az remélem világos.
2021. jan. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ő hívott magához, Te pedig beleegyeztél és mentél. Hogy-hogy csak a kapuban jutott eszedbe, hogy haza akarsz menni? Jól átráztad, akkor most azon csodálkozol, hogy már szexre sem tart elfogadhatónak? MÁR LKALMI SZEXRE SEM KELLESZ NEKI. Úgy viselkedtél, mint egy meggondolatlan csitri leány.
2021. jan. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
44%
#1 ez miért lényeges?
2021. jan. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!