Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Adott egy 31éves anyuka 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adott egy 31éves anyuka 1 gyerekkel a házassága nem volt jó szét mennek de a nő a férjét megcsalta.Ti össze jönnétek ilyen nővel?

Figyelt kérdés
2021. jan. 7. 14:57
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
18%
Szép környezetbe neveled te is a gyerekedet sajnálom hogy ilyen az anyja ki az apát számlafizetésre tartja.
2021. jan. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
0%
Anyád.
2021. jan. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
0%
Erről beszélek.
2021. jan. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Nem. Viszont egy szenvedély beteg nővel simán, mert én is az vagyok.
2021. jan. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
65%
hagyjuk mar, ilyen kommenteket sok erkolcs tanar. Mindegyik osszejonne vele ha jol nezne ki a csaj( plusz ha kicsit hazias plane), meg a gyereket is elfogadna cserebe, de a legnagyobb visszatarto ero a gyerkoc lenne.
2021. jan. 22. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
0%

Nem! Képzeld nem jönnék össze vele mert egy anyukánál mindig lehetnek egyéb faktorok is:


-már őt nem annyira érdekli a szex

-érzelmileg jobban ki lehet égve

-gyerkőccel is jól ki kell jönni

-ha felnő a gyerek símán lehet olyan hogy rászólok hogy takarítsa ki a szobáját erre visszaszól hogy nem vagyok az apja

-anyagilak nagyon megterhelől lehet

-nem szeretném más gyerekét nevelni hanem a sajátomat

-az igazi apja néha előtűnhet a semmiből és megint csak bezevarhat a dolgokba

-minek jöjjek össze egy olyan fiatal nővel akivel fen állhatnak ezek a bajok ahelyett hogy összejönnék egy olyannal akinek még nincsenek gyerekei

-stb stb stb


Ezt csak a nők szokták ilyen pongyolán kezelni. Egy idősebb férfi az akinek ez talán már nem annyira számít de egy 30-35 éves férfi ettől símán talál jobbat akinek még nincs gyereke... Hát ezért...

2021. jan. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

nem kell senkinek az orrára kötni, hogy megcsalta.

amúgy meg ide köztudottan csak példás életű, dúsgazdag emberek kommentelnek, szóval milyen választ vársz.

2021. jan. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Ez nem igaz, nekem botrányos kicsapongó életem van.

24-es voltam.

2021. jan. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 noone91 ***** válasza:
50%

Ha kizarolag ennyi a "gond" Veled, es minden mas klappol, akkor igen.


OFF: Azert dobbenetes, hogy vannak itt olyan veglenyek, akik szerint azert csalta meg a ferjet itt egy korabban kommentelo holgy, mert meg nem valtak el. Meg kellene varnia meg elvalnak, mikor elotte 1,5 eve nem nyult hozza. En egyetertek a holgy dontesevel, egy fiatalsaga van.

2021. jan. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!