Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt miképp reagálnátok le?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt miképp reagálnátok le?

Figyelt kérdés

Idézet, egy kérdés alatti kommentből.:


"Barátnőm amikor kap, elküldi a srác minden ismerősének, sulijának, munkahelyének, családjának, gyerekének,... >:)"


A kéretlen farokfotóról beszélünk.



Képküldő férfiként mit lépnél?


Képet megkapó főnökként, anyukaként, tanáraként mit reagálnál a srác baromságára?


2021. jan. 7. 22:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem mindegy,hogy milyen idős úriemberről beszélünk...?
2021. jan. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

pl ha a kamasz gyerekem farkát kapom meg üzenetben,biztosan elbeszélgetek vele. Ha a 40 éves fiam farka jön velem szemben a neten akkor könyvelem ,hogy egy idióta és elgondolkodtató azon hol rontottam el.

Ha főnök vagyok akkor kizárom,nem az én dolgom. Jóhiszemű vagyok talán azt gondolnám vele ki akar csúszni valaki és ehez nekem semmi közöm .

Ha tanár vagyok szintén fontos ,hogy milyen idős emberről beszélünk .

2021. jan. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
13%

Biztos feljelenteném bazki. Ez kizárt, hogy törvényes legyen.

Inkább nem is folytatom, hű de utolsó... Jó, hogy lassan már nem szúr egy kést a srácba csupán azért, mert kapott egy fotót.

2021. jan. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
32%

Jesszus ..bocsi kicsit fáradt vagyok .Sikerült totál félreérteni.

Igen mint a 3 as.

2021. jan. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szakemberhez irányítanám.
2021. jan. 8. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!