Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen lány lehet az olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen lány lehet az olyan, akinek külön tiktokja van a tinderes pasik fikázásához?

Figyelt kérdés

Tinderen találtam... van olyan tiktok csatornája, amon rahedli videó, kérdés, szavazás, kép van arról, hogy "kinek van arra ideje, hogy facebookon megkeresse a másikat" (gondolom őt keresték meg), "10 ok miért ghosttól egy lány", "milyen béna szöveggel próbálkoznak", "milyen életképtelen pasi az aki facebookon ismerkedik", meg amúgy általában miért szingli: mert nem alkuszik meg, meg nem ebből áll az élet - és mindezt nevetve, már-már önelégülten.


Én roppant lekezelőnek tartom ezt. Mondjuk mert a pasikra van tolva minden, és nekünk kell az első lépést megtenni? Arra nem tud gondolni, hogy egy pasi egyébként csak őt nézte ki a sok közül, és boldogan törölné magát az appról ha vele sikerülne?


2021. jan. 7. 23:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%
Kábé olyan, mint akinek külön kotkotja van a szpringeres pasik dicséréséhez.
2021. jan. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%
Ezek szerint pont olyan lány, aki neked kéne.
2021. jan. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
27%

Valószínű nem lehet túl sikeres a férfiak között, ezért csinálja.

Ha már neki nem sikerül, pusztuljon mind.

Tipikus.

Jómagam is találkoztam egy rakás ilyen nővel társkeresőn.

2021. jan. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
31%
A KitKat-tot tudom még meg a tik-tak-kot.
2021. jan. 8. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 FoxtrotLidérc ***** válasza:
60%
Láttam pár videóját ennek a számomra értelmezhetetlen dolognak. Konkrétan röhögtem rajta... Hagyd a gyászba. Ez sajnos elfelejtett felnőni. 😆😆😆
2021. jan. 8. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Milyen lány az olyan, akinek egyáltalán tiktokja van?

Nálam már eleve az kizáró tényező, ha ilyen ökörségekkel foglalkozik, hogy tiktok meg instragam.

2021. jan. 8. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
53%
Feminista és gyerekes. Kerülendő.
2021. jan. 8. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Fogalmam sincs. Magasról teszek az ilyen lányokra, abszolút nem érdekel, hogy milyen.
2021. jan. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

- Kit, kit!

- Igen, Michael?

2021. febr. 10. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Téged nagyon megragadott ez a lány. El kéne gondolkozni hogy miért a selejtes személyiségekhez vonzódsz.
2021. febr. 10. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!