Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A pasik hány százaléka akarna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik hány százaléka akarna olyan barátnőt aki úgy néz ki, mint Avril Lavigne a "Hello Kitty" című videóklipben?

Figyelt kérdés

Bejön ez a stílus?


[link]


2021. jan. 10. 17:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
Nem. Deszkás korában menőbbnek tűnt, pedig az is csak egy megcsinált marketing-termék volt semmi több. De valamivel emberibbnek hatott, mint ez a mű-giccs-nyál. Igaz csak a képkeresőn néztem meg, mert nem növelem a nézettségét.
2021. jan. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Elég sok. Ázsiában ez menő stílus, de nyugaton is sokaknak bejön.

Nekem amúgy tetszik. Nem fétisem vagy ilyesmi, de ha ezt ízlésesen hozza egy csaj, az bejön. Sokan viszont egyszerűen mindent magukra dobnak, ami színes és az nagyon gagyin tud hatni.

2021. jan. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
68%
Ez az egész nyivákolás borzasztó
2021. jan. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
61%
Engem egy ilyen latex fűzővel bármelyik csaj megvenne
2021. jan. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem tulkent
2021. jan. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
64%
2021. jan. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
50%
#6 ez már inkább
2021. jan. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 hollófernyiges ***** válasza:
2021. jan. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
72%
Soha nem a test az amibe belle szeret az ember hanem szemelyiseg azert ezt is ted hozzá. Vagyaidhoz..
2021. jan. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
En ez alatt a karacsony es azt követő bezartsagba leginkabb azt tanultam meg milyen jo erzes ha egymast láthatjuk ezt internet nem nagyon tudja vissza adni.. illúzió.. edeskeves ahoz kepest ami valosag.. Ne netten keresd almaid nojet..en mar most varom hogy holnap talalkozhasak vasarloimmal
2021. jan. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!