Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatal párok !(28+) Ti hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal párok !(28+) Ti hogy képzelitek el az életeteket gyerek nélkül ? Milyen tervek vannak a jövőre nézve ?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Én és a párom nem szeretnénk gyereket egyáltalán . Később sem.Rengeteg oka van annak ,hogy miért nem .( tudom ..majd jönnek a válaszok ,hogy ez változik stb stb .)

Viszont szimplán csak érdekel ez a dolog,hogy azok a párok akik tudatosan döntöttek így mivel töltik el a szabadidejüket , milyen terveik vannak a jövőre nézve . A kérdéseimet szimplán érdeklődés céljából tettem fel :)



2021. jan. 12. 16:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%

Amit más a gyerekre költ (tanfolyam, sport, kirándulások) mi azt a pénzt félretesszük és elmegyünk belőle nyaralni.

Tanulás és tanulás. Főző tanfolyam, nyelviskola, OKJ (idén már Szakmajegyzék).

Gyerek pótléknak meg egy cica/kutya. Mindig cuki, soha nem nő fel. 😀

2021. jan. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod . Olyan jól hangosnak ezek a programok . 🤩Ilyeneket csinálunk mi is . Sajnos az utazás jelenleg szünetel , de lassan (bízom benne ) az is jöhet újra 😅
2021. jan. 12. 16:40
 3/17 anonim ***** válasza:
25%
három ilyet is ismerek, mindnél a férj lelépett egy fiatalabbal mikor 40 körüliek voltak, ami nem csoda, gyakorlatilag semmi nem tartja őket egybe, hisz csak szórakoztak, nem volt semmi nehézség, amin felül kellett kerekedni, semmi megtartó erő, közös élmények a gyerekkel. Utána a nők egyedül maradtak 40 körül, se gyerek, se pasi, csak néhány házas férfi tartotta őket szeretőnek, 50 fele még azok sem.. Szomorú, öreg magányos vénasszonykor lett a jussuk, a kutya se nézett rájuk. igaz történetek.
2021. jan. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
89%
Azt az időt, pénzt és energiát amit gyerekre áldoznánk, a hobbijainkra fordítjuk. Sportolás, túrázás, videójátékok, tanulás, művelődés.... Annyi minden más van, amiben kiteljesedhet az ember, pazarlásnak tűnik ezt a hatalmas potenciált egy gyerekre áldozni.
2021. jan. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

1. Szomorú ,hogy egy kapcsolatban csak a gyerek tud összetartani ( az akkor nem is volt igazi )

2. Egy ember gyerektől függetlenül is leléphet . (Direkt nem férfit írtam)

A lényeg az ,hogy megérkeztél egy olyan topikba , amihez nem sok közöd van a kommented alapján . 🙂

2021. jan. 12. 17:58
 6/17 A kérdező kommentje:

Egyetértek veled 4es válaszoló.

Még így így kevés egy élet , hogy mindent megismerj és felfedezz . ☺️

2021. jan. 12. 18:02
 7/17 anonim ***** válasza:
58%
Néhány éve még mi is így voltunk vele. Buli az élet, utazunk, tanulunk, kötetlenül megyünk ahova akarunk, stb. Aztán valami egy csapásra megváltozott ténylegesen. 30 és 35 évesek lettünk, a környezetünkben sorra születtek a kis csodák és valahogy mi is átbillentünk. Hát nem mondom, hogy nem kötöttebben, de ugyanúgy éljük vele is tovább az életünket. Tudom, hogy nem ilyen választ szerettél volna, csak elakartam mondani, hogy márpedig ilyen tényleg létezik mindenféle elhatározás ellenére is. :)
2021. jan. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
93%

Igaz, nekem jelenleg nincs párom, de nem szeretnék gyereket. Ha végzek az egyetemmel (orvosi) akkor szerencsére ezt mindenhol elfogadják, és még olyan szakirányt is szeretnék választani, ami nagyon keresett világszerte.

Szeretnék néhány évente új helyre kötözni, ott dolgozni, megismerni az adott kultúrát, nyelvet tanulni, élvezni az életet. Ilyen helyek főleg az angolul beszélő országok, de nem zárkózom el idegenebb, távolabbi helyektől sem. Persze, gyerekkel is lehetne ezt csinálni, de nem szeretném 2-3 évente kiragadni a megszokott környezetéből.

25N

2021. jan. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Kedves 7es ,azért köszi , hogy válaszoltál . Tisztában vagyok vele , mert sajnos a csapból is ez folyik,hogy “gyerekkel is lehet teljesértekű az élet” stb .

A baj nem ezzel van ,hanem azzal, hogy azt viszont nem tudják elfogadni,hogy gyerek nélkül is lehet teljesértékű az élet :)

2021. jan. 12. 19:14
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ugyan van gyerekem, de ha nem lenne is el tudom képzelni az életem depresszió és minden ilyesmi nélkül- a karrierem építeném, talán vállalkozásba kezdenék, átképezném magam, elvégeznék még egy egyetemet, nyelveket tanulnék (mondjuk ezt amúgy is csinálom, de így azért jelentősen nehezebb, hogy közben egy babával is kell zsonglőrködni), a baráti köröm szélesíteném és a jelenleginél aktívabb társas életet élnék. Persze az utazás, nyaralás is jó dolog, de azt nem csinálja minden nap az ember, merthogy véges számú szabadsága van, és azért az elég szomorú, ha az egész évben két heted van összesen, amire tényleg várhatsz (mármint ezt most így általánosságban, gyerektől függetlenül is így gondolom). Plusz nyaralni meg utazni gyerekkel együtt is szokás (főleg én nagyon várom már, hogy a lányaim elég nagyok legyenek, és mehessünk a franciaországi Disneyworldbe, az azért elég gyerekorientált hely, ahol kicsit furán érezném magam gyerek nélkül- bár megvallom őszintén, akkor is elmennék, ha nem lennének a kicsik, csak ez így azért mégis csak varázslatosabb lesz majd talán), szóval ez annyira nem egy nagy truváj.


Bocs, hogy gyerekesként válaszoltam, de egy kicsit most elképzeltem az életem gyerek nélkül és az alapján, ahogy ismerem magam, ezek lennének a tervek :)

2021. jan. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!