Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rendezzem a kapcsolatom az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kerjoz kérdése:

Rendezzem a kapcsolatom az exszel? Őszinte legyek?

Figyelt kérdés
hello! rovid leszek! 25F vagyok, tobb éve szakítottunk már az exszel!(azóta soha semmilyen formában nem komunikáltunk) ..na és most jutottam el odáig h megbocsássak neki, elfogadjam stb, ..na és annyit szeretnék kérdezni h ezt az egészet elmondjam e neki?? (nyilván nincs semmi hátsó szándékom, csak szimplán kozolni vele, és ha úgy van ak akár egy normál emberi kapcsolat is lehetne koztunk)..köszi hogy elolvassátok és a válaszokat is!!

2021. jan. 13. 23:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%

Nem. Szerintem ő túl is lépett rajtad. Biztos el küld majd a picsába, ha rá fogsz irni


Lépj már túl rajta.

2021. jan. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Írhatsz neki és majd a választ megkapod ha vissza ír.
2021. jan. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem igen, mert így neked is könnyebb lesz utána. De azért ne vidd túlzásba a kommunikációt.
2021. jan. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
csak is saját magam miatt akarok ráíni, "megszabaduljak tole", értitek :D
2021. jan. 13. 23:41
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha magadban le tudtad zárni, nem kell az exnek ezt elmondani. Örülj a sikerednek
2021. jan. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
kicsit érdekel h mit írna vissza, tobb nem
2021. jan. 13. 23:48
 7/11 anonim ***** válasza:
76%
Nem kavard már fel az álló vizet. Értelme nincs.
2021. jan. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
87%

Leírhatod nyugodtan. Nekem is irt az exem 6 évvel később, hogy bocsánatot kérjen minden rosszért, s nem érez felém haragot es úgy érzetre meg kellett velem osztania.


Megköszöntem, én is bocsánatot kértem azokért a dolgokért amiket nem tennék meg ujbol.

Jót beszéltünk.


Azóta van, hogy ráírunk a másikra, hogy hogy van, de kb.evente 1x. Elengedtük egymást régen.

De kellett a megbocsátás. Jobb lett mund kettőnk lelkenek.

O is boldog párkapcsolatban el, nekem is férjem van azóta es gyermekem, de örülök, hogy legalabb az egyk exem volt olyan intelligens, hogy attól még nem kell utalni valakit, csak mert szakitottatok.

2021. jan. 14. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Ne légy kíváncsi a reagálására. Bizonyára talált mást és fölöslegesen turkálnál az életükbe.
2021. febr. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
76%
Ez baromi onzes. A sajat lelked miatt felkavarni a nyugalmat. Mert mi van, ha most is erez irantad, fajt neki? Ha pasija van, belerondit, ha egyedul van, folosleges remenykeltes.
2021. febr. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!