Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan zavar, ha a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan zavar, ha a barátom az én telefonomat nyomkodja?

Figyelt kérdés
Random kikapja a kezemből, és nem akarja visszaadni. Mindig elkéri, hogy nyomkodja wc közben (pedig amúgy van neki is, azt is tudná). Nem mintha titkolnivalóm lenne előtte, de mégis az enyém, és sose szerettem, ha turkálnak benne. Ezért már inkább eldugom előle. Ez olyan, mintha nem bízna bennem, de állítja, hogy bízik.
2021. jan. 15. 11:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekesen viselkedik, én ezt nem tűrném. Nem dugdosom a telefomat a párom elől, használhatja ha akarja, de ne vonuljon már el vele wc-re, olyan mintha feltűnően kutakodna benne..
2021. jan. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%
Én biztos leüvölteném, hogy mit képzel?!
2021. jan. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
1. Persze mindig azt mondja, nem szokott kutakodni. Mondjuk ezt nem is tudom ellenőrizni
2021. jan. 15. 11:48
 4/11 anonim ***** válasza:
16%
Gondolom cuki jó képű, mit is várnék. Mindenki zsánere a pasi, aztán meg az ilyenek a legbetegebbek.
2021. jan. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
96%
Azzal alapvetően nem lenne bajom, ha nyomós okkal egy időre elkéri: az övé elromlott/lemerülőben van/nekem van feltelepítve valami, aki kéne két percre, stb. De amit a párod csinál, röhej. Kiveszi a kezedből? Elviszi klotyóra? Most vagy az van, hogy neked milliószor jobb telód van, és azt akarja használni, de ezt kétlem, vagy tényleg kutakodik. Én az első ilyen után figyelmeztetném, a második után kivágnám, mint macskát...
2021. jan. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
94%
Mi lenne ha tennél rá jelkódot, vagy ujjlenyomat zárat?
2021. jan. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

4. Szerintem nyilván jól néz ki, másokról meg nem nyilatkozhatok...

5. Többször is jön azzal, hogy neki lemerült. De amúgy meg fel tudja tölteni. Az enyém nem jobb, főleg milliószor

2021. jan. 15. 11:54
 8/11 anonim ***** válasza:
91%
Hát töltse fel, ne a te tulajdonoddal járni sz...ni, már bocsánat. Tartsd már a határaidat. Tegyél rá valami kódot, hogy ne tudja használni, aztán cseszheti. Ha meg rossz a telefonja, mert olyan gyorsan lemerül, vegyen másikat. Időközönként tele a net 0% thm-es ajánlatokkal, ha nem tudja egyből kifizetni.
2021. jan. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha van titkolnivalód, akkor igen.
2021. jan. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
9. Írtam is, hogy nincs semmi
2021. jan. 15. 15:12
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!