Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez normális? Olyan furcsa.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális? Olyan furcsa.

Figyelt kérdés
Interneten ismerkedtem meg egy sráccal és kb 3 hát után a fiú mindig mondta hogy jófej vagyok meg kedves aztán elmondta h többet érez irántam barátságnál...furcsálltam de aztán én is a kijelentése után kezdtem beleesni :S pl ha nem tudok vele 3 napig beszélni mert nem tudok felmenni internetre akkor olyan szomorú leszek :S azon csodáélkoztam amúgy hogy csak úgy interneten dumálunk és kijelenti hogy idézem:"azt hiszem kezdek belédzúgni :D" ez normális? ja amúgy world of warcraft nevű internetes játékban találkoztunk xD )lehet lekockázni xD )Szóval a kérdésem a következő : normális hogy 2 ember egymásba szeret interneten keresztül? a fiú 15 én 14 és fél
2010. aug. 14. 20:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerelem tuti nem,de tetszhetsz neki.Találkozzatok!!
2010. aug. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Találkozni akkor tudtam volna vele ha 1 évvel hamarabb ismerem meg mert mostmár angliában lakom :(
2010. aug. 14. 20:45
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát megeshet, de ha nemis találkoztok nincs sok értelme. Beszéljétek meg és maradjatok meg barátnak így, mert idővel roszabb lesz neked is és neki is.
2010. aug. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pedig randira elmehetnétek instázni
2010. aug. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Mennyire szép is két dagadt kocka szerelme:*
2013. aug. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!