Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szexkapcsolat van hogy kifejez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolat van hogy kifejezetten pozitívan hat az életben?

Figyelt kérdés

Az köztudott azért hogy a szexkapcsolatot azért amolyan megtűrt, és semmiképpen sem társadalom által támogatott, elfogadott kapcsolati forma.


Ne keverjük az egy éjszakás szexel ami más téma.


Van olyan akinek testileg, lelkileg kifejezetten építő volt életében a szexkapcsolat?



2021. jan. 16. 17:35
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
A párkapcsolathoz képest nagyságrendekkel jobb. Hogy építő, az túlzás, de legalább nem is romboló, mint a "rendes" kapcsolatok.
2021. jan. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

# 1


Hogy érted hogy jobb mint egy párkapcsolat?

2021. jan. 16. 18:01
 3/7 anonim ***** válasza:
94%

Nekem elég sok szexkapcsolatom volt az elmúlt bő 10 évben.

Soha nem bántam meg.

Engem mindig feltöltött, ha stresszes voltam megnyugtatott és ha jó fej volt a partner talán még beszélgetni is tudtam vele. Bár egy szexkapcsolatban sosem igényeltem a másik társaságát a szexen kívül másra nagyon.

Nekem teljesen építő volt. Ez hozzáállás és felfogás kérdése. 28/L

2021. jan. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyszer volt ilyen kapcsolatom,nőként jóval fiatalabb sráccal. Nem bántam meg,de folyamatosan kettős érzés volt bennem,egyrészt feldobott,tetszett a pasi,másrészt folyamatos megfelelési kényszer volt bennem /fölöslegesen/,ami lehúzott.
2021. jan. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%

ki nem szarja le, hogy a tarsadalom mit gondol rola?! 2021-ben mar csak az ostoba es korlatolt emberek akadnak fenn azon, h egy felnott ferfi es no kolcsonos oromszerzes celjabol osszejar szexelni.


amugy igen, adhat sok mindent a testi kielgeulesen kivul: szexualis tapasztalatot, nyitottsagot, onsimeretet, elmenyeket. ezen kivul en nemelyik szexpartneremtol csomo uj erdekes dolgot is talnultam: filmekrol, a szakmajukrol, sportokrol, elektronikai dolgokrol, uj zenekrol, nokhoz valo viszonyrol stb stb. mint minden emberi kapcsolat, ez is ugy jo, ha epito jellegu.

2021. jan. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
48%
Eleve nem értem a koncepciót sem. Amikor bírsz valakit emberileg és közös hullámhossz van, de nincs szex, az a barátság. Amikor szex is van, párkapcsolat. A szexkapcsolat amikor emberileg sötét de ágyba bújsz vele? Ilyen erővel a prostizás szexkapcsolat? Ott nem számít, hogy milyen ember a másik.
2021. jan. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
44%
A szexkapcsolat nem az, amit leírtál. Itt nagyjából adottak a feltételek a párkapcsolathoz, de a felek nem akarják nyakukba venni azt a sok szart, ami ezzel jár. A kapcsolatban levők utálják őket a szabadságukért, a szinglik meg a szex miatt. Ennyi az egész.
2021. jan. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!