Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak nekem rossz érzés, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem rossz érzés, ha megdícsérnek, mert kevés fiúval voltam?

Figyelt kérdés

Ezzel ilyen "jól van Morzsi, okos kutya" szintre helyezve érzem magam.

Nem azért alakult így, mert ettől jobbnak tartom magam másoknál és rosszabbnak a szexuálisan aktívabb lányokat. Egyáltalán nem gondolkodom így. Mégis ilyenkor azt veszik le a férfiak, hogy azért vontam meg magamtól az örömöket, mert az ő igényeiknek akarok engedelmeskedni. Ez olyan visszataszító.



2021. jan. 16. 18:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem leszel sem több, sem kevesebb ettől. Aki így gondolkodik az hülye. Ne foglalkozz az ilyenekkel.
2021. jan. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
85%
Jók a megérzéseid, valóban sajnos ezt jelentik ezek a "dicséretek". Nyugodtan veheted őket vészjelzésnek: aki ezt teszi, attól menekülj.
2021. jan. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
20%
Én nem értem a logikát ebben. Miért baj, ha valakinek az erkölcsösség imponáló?
2021. jan. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
83%
#3: olvasd végig a kérdés alatti szöveget, és akkor majd megérted. Ha mégsem, akkor egyértelmű, hogy csak kötözködni akarsz.
2021. jan. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
42%
4: Elolvastam. És te? "Egyáltalán nem gondolkodom így. Mégis ilyenkor azt veszik le a férfiak, hogy azért vontam meg magamtól az örömöket, mert az ő igényeiknek akarok engedelmeskedni. " Miből következik ez? Erre írtam, hogy valószínűleg csak a kérdező hiszi, hogy erre gondolnak, valójában csak egyszerűen pozitív dolog ha erkölcsösebb a nagy átlagnál valaki.
2021. jan. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
97%
Miért erkölcsösebb, aki kevesebbet szexel?
2021. jan. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
34%

Mi a fsznak mondod el funek fanak hogy te csak 2 ferfival fekudtel le? (Vagy 1el.vagy maxx 3 eleted soran.) Miert mondod el?


En se teregetem ki h na csak 2.. es?

2021. jan. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
22%
6: Miért erkölcsösebb dolog ha valakinek 3 honapon belül 1 párja van, mintha 10? Ezt komolyan kérded? Van egy olyan érzésem, hogy kettőnk közül te vagy inkább, aki szeret kötekedni.
2021. jan. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Én mindig azt hallom, hogy mennyire fontos a nő múltja.
2021. jan. 16. 19:11
 10/20 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem lehet egy kis k*rva az is aki egy emberrel volt, de az éppen valaki vőlegénye/barátja.

És lehet egy teljesen erkölcsös lány az aki mondjuk 6 szingli fiúval megfordult. Miért ne lehetne?

Szóval ha nem igaz az állítás amivel “dicsérnek”, megsértődni is kár:D

2021. jan. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!