Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek igazak a pletykák...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igazak a pletykák Armie Hammer-ről?

Figyelt kérdés

Hogy milyen üzenetei kerültek elő és hogy miket mondott az exének. Ezek igazak?

Nagyon szeretem a színészt, nem akarom elhinni ezt, nem gondolnám róla, hogy olyanokat mondott az exének hogy arról fantáziál, hogy megsüti majd megeszi a bordáját... vagy megerőszakolja.



#ArmieHammer
2021. jan. 16. 20:35
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
És ha igaz? Lehet, hogy annyit ér a nő.
2021. jan. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Engem is lesokkolt, de valljuk be, nem ő lenne az első színész aki nem normális.

A gyerekeit sajnálom...

2021. jan. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Most komolyan szerintem fel van fújva ez az egész..

Mégha úgy is volt, hogy ilyeneket irogatott, nem kell komolyan venni, lehet csak viccből csinálta. Én is, azok a nézők is elmebetegek akik szeretik az aberrált horror filmeket pl? Az egy dolog beszélni róla, nézni (megjátszott jeleneteket pl.), nem pedig csinálni! Attól még nem lesz senki "nem normális" sztem.

2021. jan. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

3.


Mondjuk ha csak viccnek szánta, akkor elég szar a humorérzéke...

2021. jan. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!