Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szoktátok néha érezni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktátok néha érezni a párotok intim testtájainak (farok, punci, popsi) mosatlan szagát?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert ilyen témában itt mindenki azt nyomatja, hogy fúj, meg soha, mert ők mosakodnak, és még soha nem is találkoztak ilyesmivel, de ha előfordulna, hát azonnal itt lenne a világvége. Szerintem ez teljesen életszerűtlen, két ember szoros kapcsolatában előfordul ilyen. Velünk is néha, de nem zavar. Csak úgy érzem hogy itt az emberek kicsit megjátszák magukat. Vagy tényleg mindenki más ennyire steril?
2010. aug. 15. 08:21
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Hát én szerintem a mosatlan szag meg a természetes szag között van különbség...
2010. aug. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Biztos előfordul, hogy az emberek olykor nem a legtisztábbak, főleg egy átdolgozott nap után. Persze ha valaki annyira büdös, akkor szex előtt tisztálkodjon már le.
2010. aug. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ébredés után ha rögtön szex,akkor evidens,hogy nem tusfürdő illata van...

de ilyenkor sosem az érdekel:D

2010. aug. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
71%
Mi orális szex előtt mindig fürdünk. Nem szeretem a különböző szagokat meg ízeket. Fürdés közben a legjobb az orális:)
2010. aug. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a barátnőm illatát nagyon szeretem,van ugy mondom neki hogy ne fújja be magát idióta spray-vel mert én a bőrének a finom illatára vagyok kiváncsi nem a parfümére,nekem a nő kell nem a kölnisüveg!Annyira finom az illata és az íze a lánynak,hogy már tudja hogy ne frissen mosott puncival jöjjön mert az ízetlen.
2010. szept. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

1.-igaz; (szerintem)

2.-igaz; (szerintem)

3.-ha este fürödtetek akkor nem bizt; (szerintem)

4.-fürdés közben a tusi keserű. >.<" meg ízek illatok nélkül őszintén mit ér az egész? tövig kapj be egy izetlen banánt kb, semmit nem ér neked. (szerintem)

5.-nagyon nagyon nagyon igaz! (szerintem)


szerintem érezhető, de ezt úgy tudnám leírni hogy van a rossz, amikor semmi saját illata-íze nincsen; van a jó, amikor érezni rajta a nőt, a saját, kellemes illatát; és megint a rossz amikor már az izzadság páladtság, a tényle elhanyagolt higiénia miatt már már "szagos". (szerintem)

2010. szept. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!