Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt hiszem szeretem a férjemet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem szeretem a férjemet aki elhagyott, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szar ember, és sok rosszat tett, ahogyan én is. Toxikus volt a kapcsolat, a távolság meg szét tépett...Randiztam, próbáltam tovább lépni, de ma mégis miatta sírok újra... Van egy kisfiúnk, miatta mindig találkoznunk kell havi 1x..Nem akarom szeretni, nem akarom látni.. Mit tegyek?

2021. jan. 19. 10:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Adj magadnak időt. Nem kell csinálni semmi extrém dolgot, csak várj. Lehet, hogy visszatér hozzád, vagy nálad múlik el. Beleszeretsz másba, vagy történik valami ami miatt teljesen kiszeretsz belőle, esetleg meghalsz, és ezzel megoldódik a probléma. A legtöbb ember azonnali megoldást akar még azokra a gondokra is, amik egyértelműen időt igénylő folyamatok. Gyász, fogyás, nyelvtanulás, stb. Pedig ha csak simán türelmesen várnának, akkor a legtöbb dolog magától megoldódik.
2021. jan. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Fogadd el, hogy valami mély probléma van a személyiségedben, aminek az okára még te sem jöttél rá, amiért a szemétládákhoz vonzódsz.
2021. jan. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!