Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Korai még nála aludnom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korai még nála aludnom?

Figyelt kérdés

Pénteken nálam aludt a barátom. :) Nagyon jó volt vele.. csodálkoztunk is hogy anyu megengedte. Erre reggel azt mondta nekünk hogyha kedden megyek a szülinapjára ott aludhatok és majd szerdán haza jövök. Múlthéten ott akartam aludni de anyu balhézott hogy nem.. most meg megengedte :O:D

A szülei is megengedik hogy nála aludjak.

Majdnem 2 hónapja járunk.. neki adtam a szüzességem nem bántam meg mert szerelemből tettem és nagyon jó volt. Tudom hogy szeret és énis szeretem őt.

Én 15 vagyok a pasim 17 =)

Nála aludjak? Nem lenne még korai?


2010. aug. 15. 09:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
az "odaadtam" még mindig jobb szó rá, mint az "elvesztettem"
2010. aug. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Átszakította a szűzhártyámat???? Hm, hm??? :-DDD
2010. aug. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

az elvette a leggázabb

de ez a dolog nem ilyen odaadom , megkapom, elveszem

mintha tárgy lenne a szüz csaj vagy a szüz pasi

2010. aug. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!