Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kihasználtam egy nőt, bűntudat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kihasználtam egy nőt, bűntudatom van? (!)

Figyelt kérdés
Érzelmileg közel férkőztem egy nőhöz, és tudtam hogy én csak szexet akarok tőle. Régóta ismerjük egymást, beszélgetni is szoktunk. Ő az a fajta akinek érzelmek kellenek a szexhez. Pár hete elkezdtem neki udvarolni, ami jól esett neki, nem utasított vissza. Érdeklődést mutattam felé, elmondtam pár bizalmas dolgot neki magamról, ő pedig magáról. A bizalmába fogadott. Aztán találkoztunk, lefeküdtünk, és mindkettőnknek nagyon jó volt. De ő hetente akarna velem találkozni, én meg mindenféle ürügyre hivatkoztam, semmilyen érzelem kifejezését nem viszonoztam, hideg lettem vele ami tudom fájt neki de nem mondta. Kérte mondjam meg ha nekem ennyi volt, tudomásul veszi. Azt mondtam bajom van az érzelmek kifejezésével, sok a gondom. Ezt pár hétig bírta, én pedig fokozatosan megszüntettem vele a beszélgetést is, és lényegében leléptem, ott hagytam. Ha ir nem válaszolok neki. Iszonyat bűntudatom van amiatt amit tettem, de nem merem neki szemtől szembe megmondani, szégyellem magam, beszélni sem akarok vele. Mit csináljak? Nagyon rosszul érzem magam.
2021. jan. 21. 18:45
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/77 anonim ***** válasza:
19%
még egy párszor simán szexelhettél volna vele, aztán meg annyit kellett volna mondanod, hpgy mégsem tudod őt társnak elképzelni, de szexkapcsolat lehet belőle. ezután már tiszta lett volna a helyzet. Viszont azt sosem fogom megérteni, hogy annyi színlelés, érzelmi meló utána pasik hogy képesek egy szexxel beérni és utána lépni. nem jó az ár-érték arány.
2021. jan. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/77 anonim ***** válasza:
100%
Növessz tököt és legyél legalább most őszinte. Te is jobban fogod magad érezni és ő is nyugodtan elengedhet. Sokan csinálják ezt és még csak meg sem fordul a fejükben, hogy egy másik emberrel szórakoznak, úgyhogy te a jobbik eset vagy, mert legalább rosszul érzed magad.
2021. jan. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/77 anonim ***** válasza:
98%
Ez még a jobbik eset, van aki bűntudat nélkül meg teszi ugyanezt. Írd meg neki, hogy sajnálod hogy így viselkedtél, de neked ennyi volt az egész.
2021. jan. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/77 anonim ***** válasza:
100%
Bocsáss meg magadnak, tárd fel, miért csináltad ezt, mit bántál meg, s hogyan kellett volna tenned. Gondolj az ő állapotára, érzéseire, és arra, ez a tapasztalata hogyan befolyásolhatja a további életét. Őszinte, hosszú üzenetben fejezd ki, hogy sajnálod, szégyelled magad, és amit még akarsz.
2021. jan. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/77 A kérdező kommentje:
Én ezek után nem tudnék szexkapcsolatot vele. Nagyon tisztességtelen voltam vele, és szegény még mindig ír nekem, szeretné tisztázni, de én semmire nem reagálok.
2021. jan. 21. 18:49
 6/77 anonim ***** válasza:
81%
nem lehet hogy te félsz ettől a nőtől, hogy érzelmeid vannak felé?
2021. jan. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/77 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell szexkapcsolat, de egy sajnálomot csak le tudsz neki írni, ezzel lezárva a dolgot.
2021. jan. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/77 anonim ***** válasza:
100%

1


Hát marha tiszta, hogy hitegeted, párszor levarrod a csajt, akiről tudod, hogy komolyat keres, majd benyögöd, hogy bocs csak szexre kellesz. Télleg ez a korrektség netovábbja.

2021. jan. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/77 A kérdező kommentje:
Annyit mondtam neki hogy nem akarom bántani de nem értette mire gondolok, én meg ezek után nem válaszoltam neki semmire sem.
2021. jan. 21. 18:51
 10/77 A kérdező kommentje:
Érzelmeim nincsenek senki felé sem. Nem tudok szeretni nem tudom viszonozni és idegesített is hogy elvárta volna hogy viszonozzam továbbra is. Akkor kezdtem el eltünedezni.
2021. jan. 21. 18:53
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!