Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti leginkább csak így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti leginkább csak így jönnétek össze valakivel?

Figyelt kérdés

Ha valami folytán egy közösségbe(iskola, munkahely,

baráti társaság, ismerős ismerőse) kerültök valakivel akivel először kötetlenül barátilag megismeritek egymást és majd utána alakulnak a dolgok.Ti csak így jönnétek össze valakivel?Vagy adnátok esélyt egy olyan pasinak aki például egy parkban odajönne hozzátok és leszólítana?



2021. jan. 21. 20:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%

Adnék esélyt, ha lennének manapság ilyen férfiak. :D

Mindig is ilyen szituációra vágytam titkom, hogy random a semmiből valaki odajön hozzám, mert szimpatikusnak talál. Jól esne és örülnék a kezdeményezésnek.

2021. jan. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A férjemmel az utcán mentünk el egymás mellett egymásra mosolyogva. Ő utánam jött
2021. jan. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
30%
#1 Hétvégén melyik parkban leszel? 🥺
2021. jan. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%

Én sosem jöttem még össze így senkivel (csak két alkalmi kapcsolatom volt, egy társaságból úgy, hogy ismertem őket, aztán szép csendesen összejártunk)


Kapcsolatom sosem lett úgy, hogy “valakinek a valakije”. Totál random, “idegenekkel” randiztam mindig is Tinderről

2021. jan. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
30%
Nem jönnék idegennel össze, pláne nem, ha csak úgy odajön.
2021. jan. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
64%
Igen, ha egy közösséghez tartozunk, egy a hobbink. Egy idegennel nincs miről beszéljünk, semmi közös témánk.
2021. jan. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
91%

Mondjuk szerintem aki most a párod vagy a barátod, Ő valamikor idegen volt.

Szerintem ha nekem is szimpi lenne tuti adnék neki egy esélyt.

2021. jan. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
68%
Személy szerint gyűlölöm a semmiből leszólítgatós embereket. Rá sem nézek bmeg és már nyomul, ennél kevés szánalmasabb dolog van.
2021. jan. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy-két ilyen randim, de minden alkalommal kiderült aztán, hogy semmi közös nincs bennünk. Szóval megértem ha valaki nem hajlik erre. Az hogy valaki külsőre bejön pont egy dugásra elég.

A férjem egy barátom barátja volt amikor megismertem, nyilván így adott hogy hasonló társaságokban mozgunk, van bennünk sok közös.

2021. jan. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Volt akivel fbn ismerkedtem meg és összejöttünk.
2021. jan. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!