Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy alakuló kapcsolat elején...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy alakuló kapcsolat elején ez normális?

Figyelt kérdés

Egy buliban megismerkedtem egy sráccal.Sokat beszélgettünk, majd randiztunk párszor, es mondta, hogy szeretné, ha a barátnoje lennék. Mivel tudtam, hogy egy ideig távkapcsolatban lennénk a munkája miatt, nem-et mondtam. Ugy éreztem, korai. És mivel húsvétra haza jön, arra gondoltam, addig csak beszélgessünk, ismerjük meg egymást, és ha még akkor is ezt szeretné, legyünk együtt. Bele egyezett ebbe.

Aztán teltek a hetek, és azt vettem észre, hogy facebookon új csaj ismerösei vannak, lájkolgat nekik... instagramon is bekövet mindenféle lányokat. Ez engem nagyon zavart, es meg is mondtam neki. Azt mondja, számára ez semmit nem jelent. azt mondja engem szeret, velem akar lenni,bízzak benne. De így hogy? csak én gondolom azt, hogy ha valakit szeretünk, ha valakit igazán akarunk, nincs szükségünk másra?

Egy alakuló kapcsolat elején ez még bele fér?

Az elsö baratnöje lennék. Lehetséges, hogy nem tudja , hogyan kell viselkedni egy kapcsolatban? Nekem már volt egy 2! éves elég komoly kapcsolatom.

20 fiu, 23 lány.


2021. jan. 24. 00:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Most mit csodálkozol, egy egyértelmű "NEM" után majd örökké rád akar várni?
2021. jan. 24. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Savlekotő ***** válasza:
100%
Nemet mondtál,ő meg nem beszélgető partnert keres. Milyen alakuló kapcsolat,semmi sincs köztetek még még alakuló se,csak dumálni akartál, ő meg nőt akar nézelődik..
2021. jan. 24. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

"Lehetséges, hogy nem tudja , hogyan kell viselkedni egy kapcsolatban?"

Az lehet, hogy ő nem tudja, de az biztos, hogy te nem tudod!

2021. jan. 24. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
No vagyok, de rossz neznem a noi hulyeseget, ahogy nok elriasztjak maguktol a pasikat. Te egy nyomozo vagy, o pedig egy fiatal ficko, akinek ennyi esetleg virtualis flort, esetleg meg csak az se belefer. Te is lajkolhatod fiuk, lanyok kepeit, nem kell veluk lefekudnod.
2021. jan. 24. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%
Istenem...a mai lányoknak ennyi eszük van...
2021. jan. 24. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

“ Lehetséges, hogy nem tudja , hogyan kell viselkedni egy kapcsolatban?” — de hát nem is vagytok kapcsolatban, nem?

egyébként meg mi az, hogy téged SZERET? hogy szerethet, nekem ez is furcsa.

Mivel nemet mondtál neki, nem vesz komolyan, ennyi.

2021. jan. 24. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
87%
Együtt se vagytok, akkor mit hisztizel? Lehet hogy le is fekszik velük, miért várna rád hónapokat?
2021. jan. 24. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Mondtál egy nemet és elég bizonytalan mi lesz veletek, ezért halászik tovább. Nyilván az ő részéről is hiba ahogy beszél veled, hisz csak talonban tart, el ne hidd hogy szeret. Ez nem kis ostobaság a részéről, de sajnos bejön nálad a naivításod miatt. Az viszont érthető, hogy ismerkedni akar és messze nem te vagy az egyetlen opció számára.


Annyi csak a kérdés, hogy ezt a szerepet te elfogadod-e vagy tetszik hogy hülyének néz? Ez alapján dönthetsz mit akarsz (segítek, én már rég lezártam volna, de te tudod).


A jövőben pedig jobban gondold át a döntéseidet, mert egy nem után senki nem fog hónapokat várni rád. Az, hogy te megtennéd, mert láthatóan nagyon naív vagy, még nem jelent semmit. Gondolkozz jobban előre és állj ki a döntéseid mellett, egy egyértelmű nem után már nem táncikálgatunk vissza hisztizve, hogy miért nem vesz komolyan a másik.

2021. jan. 24. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!