Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van esély, hogy egy normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély, hogy egy normális kapcsolat sül ki ebből, vagy jobb elengedni ?

Figyelt kérdés
Évek óta vonzódok a fiúhoz, de mostanába alakult úgy, hogy ő is észrevett. A nyár végén randizgattunk, de mindkettőnk részéről voltak szerintem bizonytalanságok, így inkább elkezdtük haverként kezelni egymást. Ez egy darabig jól működött, de egy idő után elkezdtünk távolodni és mondhatni ok nélkül eljutottunk arra a pontra, hogy szinte idegenként viselkedtünk egymással és nem is igazán beszéltünk. Én közben rádöbbentem, hogy hiányzik és kicsit elszúrtam, de mivel nem lehet csak úgy szórakozni az emberekkel próbáltam túllépni. Most viszont véletlenül láttam, hogy jobba húzott Tinderen (az alkalmazást én nem igazán tudom komolyan venni, de ő jól elvolt ezekkel az appokkal) ez kicsit azt sugallja, hogy én sem vagyok tejesen közömbös számára. Mi a véleményetek, jobb továbblépni vagy ha nem csak levegőnek nézzük egymást, lehet belőle valami ? Érdemes újra összekuszálni a dolgokat ?

2021. jan. 24. 22:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy hasonló esetem egy nővel. Nemrég tisztáztam vele, hogy nem akar semmit tőlem, és már én sem, így sikerült továbblépni. Viszont nagyon nehezen mondta el, hogy ő már nem akar semmit, rá kellet kérdeznem elég konkrétan. Én szeretek tiszta vizet önteni a pohárba. És a kérdésedre visszatérve nem jó erőltetett dolgokra alapozni egy kapcsolatot, pláne nem, ha már az elején az, szerintem.
2021. jan. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell beszélni a dolgokat. Mik voltak azok a bizonytalanságok (mindkettőtök részéről)? Lehet, ha ezek tisztázva vannak, új kapuk nyílnak meg. Az is lehet, időközben már megismerkedett mással, azért (is) kopott el a dolog. Kommunikáljatok:)
2021. jan. 25. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én hiszek abban hogy minden természetes az életben, a szerelem megtalálása is. Ha két embernek egymás mellett a helye, akkor az élet úgy hozza majd. Ha már két ember távlodik egymástól, akkor minden bizonnyal mást keresnek, más elképzelésük van a kapcsolatról. Én 5 évig kerestem a nagy Ő-t és semmi. Ugyanakkor mára rájöttem, hogy volt 5 évig egy kényelmes függetlenségem, amikor senkinek se kellett megfelelni, nem kellett x pénzeket a másikra fordítani, nem csalódtam senkiben, hiszen nem volt kiben, és most ott tartok, hogy nem is akarok már komoly kapcsolatot, mert ahhoz kell bizalom és hamar kell egyeztetni, hogy mit vártok el egymástól, pl. mindketten akartok-e gyereket, mert ha csak az egyik, akkor ebből is cirkusz lesz és szétválás majd kidobott évek. A természetesség úgy döntött, hogy nem lesz soha párkapcsolatom :)
2021. febr. 2. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!