Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha szakítok valakivel, képtele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szakítok valakivel, képtelen vagyok adni egy második esélyt hátha működne. Ez jó vagy rossz? Bövebben

Figyelt kérdés

3 komolyabb kapcsolatom volt, meg több randim.

Szinte mindegyikkel én szakítottam, 1 komolyabb kapcsolat kivételével.

Szinte mindegyik fiú írt, hogy próbáljuk meg újra, beszéljük meg, adjunk ennek még egy esélyt, azok is akikkel én szakítottam és az is aki velem szakított.

De ha szívem szerint meg is próbáltam volna újra, az eszem soha nem engedte, hogy egyik kapcsolatot is újrakezdjem.

Félek hogy mindegyik kapcsolatom elszúrhatom ezzel. Mert kis viták/veszekedések/szakítások sok kapcsolatban előfordulnak

25n


2021. jan. 25. 18:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó. Én is ilyen vagyok. Aminek vége, annak vége, akkor kellett volna okosnak lenni, mikor még együtt voltunk és kezdett szarrá menni a kapcsolat. Nem akkor mikor már csak a valagát félti az illető attól, hogy kirakják.
2021. jan. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ami benned van az teljesen normális érzés, de én pl azt is láttam, hogy mi van akkor ha újra kezdik a felek: semmi. Egy ideig mindenki megbereli magát, aztán visszatérnek az alapokhoz, újra elkezd zavarni az, ami régen és megint szakítotok... ez egy ilyen körforgás!

Sok emberben ott marad a kétely és ezért kapálóznak a régi után, mert ilyenkor mindenki meg akar javulni. De nem megjavulni kell, hanem szembenézni a ténnyel: együtt nem működik!


Én ezért nem fogadtam soha senkit vissza, épp elég azt sorozatosan végig néznem, ahogy a legjobb barátaim járják ezt az értelmetlen körtáncot és valaki még a sokadik kapcsolata után sem tanul semmit.

2021. jan. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Vége van ennyi.


Aki siránkozik meg újra akarja kezdeni meg jajj így meg úgy szeretlek még...csak pánikba vannak esve, hogy jajj mikor találnak majd újra valakit...

2021. jan. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el te jársz jobban. A visszatáncolósdi 99%-ban nem válik be és csak egymás idejét raboljátok. Nagyobb esélyed van tényleg jó kapcsolatban lenni, ahol boldog vagy, mint, hogy olyanokkal vesződsz, akikkel nem érdemes.
2021. jan. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!