Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szerelmem meghalt, szerintet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelmem meghalt, szerintetek van èlet a halàl utàn?

Figyelt kérdés
Làthatom valaha mèg?
2021. jan. 26. 07:34
1 2
 1/14 anonim válasza:
38%

:-(

Nem valószínű hogy van.

De ha mégis akkor ott fog várni az ajtóban a szeretett állataid (kutya, macska, nyuszi, hörcsög) társaságában

2021. jan. 26. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%

Nem lehet biztosan tudni. Én szeretem azt gondolni, hogy a szeretteink vigyáznak ránk valahonnan, és majd valamikor újra találkozunk.


Őszinte részvétem

2021. jan. 26. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
77%

Úgy láthatod, hogy ápolod az emlékét. Lehet ő is lát Téged, és biztosan nem akarja, hogy örökké bánatos légy.

Őszinte részvétem.

2021. jan. 26. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
9%
Hány éves vagy? Hogyhogy meghalt?
2021. jan. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
66%

#4 A kora miért lényeges?


Meg mi az, hogy "hogyhogy"? Ez nagyon pofátlan kérdés, nagyon rosszul tetted fel. (nem is kéne ilyen hamar feltenni, neked pláne, mert vadidegen vagy)


A halál sajnos nem válogat, rengeteg módon elmehetnek az emberek, nem csak végelgyengülésben.

2021. jan. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
14%

5

A beszélgetés róla megnyugtat. Ha nem érdekel akkor lépj ki a kérdésből

2021. jan. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
76%
Nagyon sajnálom ami történt. En ugy hiszem, hogy lat téged es azt akarja hogy tovább lepj es legy boldog. Majd amikor eljon a te időd ujra fogod latni, addig pedig elj egy szep eletet, helyette is.
2021. jan. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
80%
Az én szerelmem is meghalt 4 éve. Még mindig fáj, de már felfogtam,hogy örökre elment és hogy soha többé nem láthatom. Őszinte részvétem neked. Idővel kicsit jobb lesz. Megszokod a hiányát :(
2021. jan. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Ezzel az érzéssel nagyon nehéz egyutt elni.. jelenleg nem latom hogy lenne jovom nelkule
2021. jan. 26. 15:31
 10/14 anonim ***** válasza:
42%
5-ös,van jelentősége a kornak. Sőt,az együtt töltött időnek,esetleges együttélésnek,gyereknek,és igen,az elvesztés okának is. Mindig ugyanúgy fáj,nehéz túlélni,de a fenntiek azért befolyásolják a gyászidőt,és az emlékét megőrizve a felejtést/továbblépést is.
2021. jan. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!