Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A páromat miért zavarja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromat miért zavarja ennyire, hogy mellnagyobbításom volt? Rendben van a viselkedése? Miért nem ad választ rá?

Figyelt kérdés
Nagyjából 1 éve műtöttek meg, mert elég kicsi mellem volt és az előző kapcsolataimban ez elég sok vitát keltett. A párommal 8 hónapja jöttünk össze, ő már így ismert meg. Viszont azt vettem észre, hogy egyszerűen nem hajlandó és nem is bír rám nézni, ha mondjuk nincs rajtam ruha. Pláne azóta mióta feljött az a téma, hogy szeretnék még egy műtétet. A haverjai előtt mégis annyira “felvág” ezzel a dologgal. Amikor rákérdezek csak annyit válaszol, hogy “jaj zárjuk már le ezt a témát...” szerintetek mi baja lehet? Próbáltam vele beszélni szépen is és mindenhogy, de nem hajlandó elmondani.
2021. jan. 26. 10:24
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
Az én életkorom 24 az övé 31.
2021. jan. 26. 10:25
 2/29 anonim ***** válasza:
98%

Valószínűleg nem kedveli a mű dolgokat, van ilyen...

Honnan tudod, hogy a haverjainak henceg ezzel?

2021. jan. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

Mert a múltkoriban átjöttek hozzánk, és odajött hozzám az akinek mondta, hogy tényleg az van? Mert amúgy tök természetes, és nem látszik, hogy az lenne.

Illetve volt már olyan megszólalása is, hogy büszke rá, ezt viszont saját fülemmel hallottam.

2021. jan. 26. 10:33
 4/29 anonim ***** válasza:
95%

2-esnek igaza van.

Amúgy akkor minek van veled? Van éppen elég természetes mellű nő.

2021. jan. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
72%
Igen, igazából itt az a gond, hogy veled van, de igazából nem fogad el téged úgy, ahogy van. Csak a látszat...
2021. jan. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

De akkor miért nem mondja meg? De tényleg, én mindig őszinte voltam hozzá és hiába kérdezem egyszerűen arra sem hajlandó, hogy megmondja.

A látszatért pedig nem kell velem lennie, akkor találok mást aki elfogad úgy ahogy vagyok és őszinte is, ő is talál akkor magának egy olyan lányt akit elfogad, és mindenki boldog. Viszont még csak el sem mondja, hogy mi a problémája.

2021. jan. 26. 10:40
 7/29 anonim ***** válasza:
75%
Nem a melledet kellett volna lecserélni, hanem a toxikus pasidat.
2021. jan. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
52%
Azt látom problémának, hogy te az előző kapcsolataidnak akartál megfelelni, nem a jelenlegi párodnak. Szerintem neki úgy tetszettél, ahogy megismert. Valószínűleg azóta sem tetszett meg neki a műtét eredménye, és szerintem azért mesélte a haveroknak, mert van, akinek meg tetszik. Akiknek tetszik, azok szemében ez egy fajta státusz szimbólum. Szerintem ő csak így próbálja magát nyugtatni, hogy mások elismerő véleményét hallgatja, pedig valójában egyáltalán nincs kibékülve a helyzettel.
2021. jan. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem még magának sem vallotta be mi a baja. Először magával kéne őszintének lennie!
2021. jan. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
A műtétem már akkor is megvolt amikor mi összejöttünk. Esetleg még arra tudok gondolni, hogy 3-4 hónapos volt a műtét”helye” mikor mi összejöttünk és eléggé érzékeny volt, fájt is és, hogy esetleg ez okozott neki valami gátlást vagy fogalmam sincs.
2021. jan. 26. 10:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!