Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szerezzek újra önbizalm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzek újra önbizalmat, miután megalázott?

Figyelt kérdés

Megaláztak, csúnya félreértések keletkeztek, halmozódtak. Nem hallgatott meg, nem kommunikált, hirtelen "jó" voltam, utána "egy rongy". Megpróbáltam újra összeszedni magam, de minden egyes alkalommal a leggyengébb pontomba rúgott bele. Nem mondom, hogy szándékosan, de a tudatos visszautasítás és kommunikációképtelenség szemétség volt.

Jelenleg rengeteg a melóm, de nem tudok koncentrálni, folyton arra gondolok, mit rontottam el, miért lettem hirtelen ellenség, miért bánt és sugározza felém, hogy nem vagyok elég jó?

Mivel ő volt az önbizalmam főforrása, ezért most nagyon megszívtam. A legundorítóbb lépése viszont az volt, amikor végre saját magam szedtem össze elég önbizalmat, és azt támadta meg, jelezve, hogy nem vagyok elég jó, egy színésznő vagyok, és nem vagyok autentikus.


Hogyan éljem túl? úgy érzem, mintha üres lennék, és hiába próbálok felépülni ebből, nehezen megy.


2021. jan. 27. 01:32
 1/7 Savlekotő ***** válasza:
100%
Rúgd ki az életedből első lépésként,és többé ne másoktól függj se anyagilag se érzelmileg önbizalmilag,az ilyen embernek te lábtörlő vagy amin tapos h ő tűnjön nagynak te kicsinek,napról napra épít le, te érzed hibásnak magad mindenért lealacsonyít manipulál,sorolhatnám,észre vetted,ez már jó,innentől takarítsd ki az életedből és soha ne engedd vissza mert nem változik hiba fog ígérgetni mindent,hogy a bokszolózsákja meg maradjon..
2021. jan. 27. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez igaz. De ha már lerombolta az önbizalmamat, hogyan építsem vissza? :(
2021. jan. 27. 02:25
 3/7 Savlekotő ***** válasza:
100%
Keress célokat hobbi,önfejlesztés,önismereti könyvek,meditáció,ha kell nem ciki pszichoterápia csoport, és persze ki kell zárni őt az életedből ezzel indulsz,ezért írtam amit.
2021. jan. 27. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű nárcisztikus ember, aki abból él, hogy másokat a sárba tiporjon...ismerem ezt az embertípust! Leggusztustalanabb féreg egyike a világon. De vigasztaljon az, hogy ezeket az embereket nem érte sok jó az életben, azért ilyenek. Ez olyan mintha egy koszos ember megölelne és átragasztaná rád a mocskait, te meg csodálkoznál, hogy az új, frissen vasalt fehér blúzod koszos lett. Nem a te hibád, ne hidd el neki, hogy értéktelen vagy. Ő értéktelen, ezzel leplezi, hogy egy senki csúszómászó. Fel a fejjel!!
2021. jan. 27. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én exem is ezt tette velem, már a kapcsolat utolsó egy évében hatalmas lelkiterrort tett rám, csak észre sem vettem. Beállította magát, mint egy depressziós, szerencsétlen lélek, ezzel manipulált. Minden energiám leszívta. Mire talált mellettem mást és be lettem állítva minden szarnak. Kizartam az életemből, majd másfél hónappal a történtek után csak megkeresett, hogy megbánta,amit tett, örökké meghatározó személy leszek az életében. Ezzel is csak manipulálni akar, nehogy már nélküle tudjak létezni, elengedni őt. Undorítóak az ilyen emberek. Azt tudod tenni, hogy ignorálod, kisírod magad, elkezded építeni az életed és boldog leszel, nélküle. Neked ez lesz a legjobb, neki meg ez fog a legjobban fájni. Az ilyen emberek azt hiszik, tőlük függünk, de ha az ellenkezőjét látják, hatalmas rúgás az nekik. De ez téged már ne foglalkoztasson, magad miatt lépj túl. Nehéz, de legalább lépj ennek az útjára. Kitartást, lélekben veled vagyok.
2021. jan. 27. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Annyi még, hogy pont azt tettem, hogy probáltam függetlenedni, neki pedig nem tetszett, úgyhogy én voltam természetesen az érzéketlen pszichopata, aki nem figyel oda az ő érzéseire. Már kezdtem megkérdőjelezni a saját igazamat és valoságomat...

elképesztő, mire képes az ilyen.

2021. jan. 27. 12:01
 7/7 A kérdező kommentje:
Kerestem célokat, sőt az ő segítségével találtam meg azt a melót, amit csinálni szeretnék. Tehát úgy gondolom, hogy ezt neki köszönhetem, de tessék, pont ugyanezzel alázott meg, pont ebbe rúgott bele, hogy értéktelen vagyok stb. Ezért hiába vannak céljaim, meg van mivel elfoglalni magam, minden megy a süllyesztőbe :(
2021. jan. 27. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!