Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Semmi hála nem volt benne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Semmi hála nem volt benne?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Óriási trauma közepén vagyok éppen... :'( :'( :'(


Elhagyott a barátnőm 1 héttel ezelőtt egy másik férfiért, azóta pedig az ég világon nem reagál semmilyen megkeresésemre. Igazából eddig a könyörgés és a magyarázatkérdés lett volna a célom, amiért hívogattam/sms-t küldtem/e-mailt küldtem, de most már csak annyi, hogy a maradék cuccát vigye el tőlem.


Nem is ez a lényeg. Hanem:

2019-ben jöttünk össze, másfél éve. Én nagyon beleszerettem. Viszont most, így utólagosan látom azt, hogy ebbe a kapcsolatba csak én raktam bele 200%-ot, ő nem. Kicsit sem. Kezdetben az volt a baja, hogy ő diplomás, nekem miért nincs?! Sokáig nyaggatott ezzel, képtelen volt megérteni hogy 33 évesen most éppenséggel nincs rá időm/pénzem hogy egyetemre menjek. 2 hónappal ezelőtt annyira elegem lett a cseszegetéseivel, hogy felmondtam a munkahelyemen hogy találjak egy jobbat és úgymond jobban ki tudjam elégíteni az anyagi elvárásait... de nem találtam munkát... azóta sem. A karácsony konkrétan azzal telt, hogy egyedül voltam itthon, mert ő elutazott a szüleihez karácsonyozni (bár, azóta már ezt is megkérdőjelezem hogy valóban ott volt-e, mert egy képet sem küldött, pedig ő imád mindent megörökíteni), ünnepek után pedig a fejemhez vágta hogy én nem vagyok férfi, mert mi ez hogy munkanélküliként itthon döglök. Holott ő soha semmit nem csinált itthon, néha-néha főzögetett valamit, azon kívül semmmit, én tartottam el, én fizettem a számlákat egész végig, mert tartalékom volt valamennyi. Most azonban elhagyott egy mérnök férfiért, aki vezető beosztásban dolgozik valami nagy cégnél. Hozzá is költözött már. Én nem vettem észre hogy régebb óta tart ez a viszony köztük, mivel állítólag szépen lassan már karácsony előtt elkezdett hozzá cuccolni...


Ennyi??? Semmi hála ami miatt mindig támogattam, levettem a válláról a terheket, elkezdtem másik munkát keresni csak azért, hogy neki jobb legyen? Ez a válasz hogy elhagy?


33/F 26/N


2021. jan. 28. 17:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
És egy ilyen nővel mit vesztettél, most komolyan? Szedd össze magad, ember...
2021. jan. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha hálát vársz az anyagi támogatásért, akkor nem érdemelsz hálát.

Az hogy munkanélküli vagy a te hülyeséged, egy értelmes ember előbb keres munkát, ha talált akkor adja fel az előzőt.

Ez hogy elhagy,ez őt minősiti, dobáld ki a cuccait a pi*sáva, és lépj tovább.

2021. jan. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Savlekotő ***** válasza:
100%
Nem értem mikor jöttök rá h nem tudjátok egymást a képetekre formálni,az elején se voltál már elég jó neki,ez csak idő kérdése volt hogy keres megfelelőt addig meg fix pontnak jó voltál amig keresgélt. Engedd el. Nem egymást kerestétek.
2021. jan. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Örülj neki, hogy megszabadultál egy ilyen vámpírtól!

Hülye vagy, hogy felmondtál amíg nem volt fix új helyed. Ez annyira alap lenne pedig, mindenki így csinálja.

Az is a te hülyeséged, hogy eltartottad ezt a libát.


Egyébként meg ne várd el, hogy egy olyan ember, akit pénzelsz, tiszteljen. Nem fog.

Az új pasiját sajnálom, bár ha tényleg jó pozícióban van, valószníűleg dörzsölt alak. Majd pár évig járatja a csajt, aztán ha ráun repül.

2021. jan. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért van az az érzésem, hogy ez a kérdés már megint csak arra megy ki hogy a nők pénzéhes riherongyok és hogy csak a mérnök pasik az ászok? Ha nem írod, hogy a másik pasi mérnök, nem emeled ki ennyire a beosztását, akkor talán még el is hiszem.
2021. jan. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

#5 Nekem is ez az érzésem van.

Mint a kalauzos sztori.

2021. jan. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem meg az az érzésem, hogy egy jó nagy lúzer vagy.
2021. jan. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Békülj meg a helyzettel, szedd össze magad. Más orvosság nincs.
2021. jan. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!