Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogos volt, hogy kiabált vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos volt, hogy kiabált vele?

Figyelt kérdés
A gyerekem (4éves) beleköpködött a párom arcába, a párom pedig torka szakadtából üvöltött vele, hogy hogy merészel ilyet tenni főleg pandémia alatt. Annyira kikelt magából, hogy rákvörös lett a feje. Persze a párom azt mondta örüljön, hogy nem vágta a gyerekemet szájon.
2021. jan. 28. 17:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
86%
A párod bunkó, ez nem vitás. De te hogy nevelsz gyereket, hogy csak úgy beleköpköd mások arcába? Hát már ne is haragudj, de én is kiakadtam volna.
2021. jan. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Savlekotő ***** válasza:
70%
Nevelni kéne h ne köpködjön. Agresszív pasikkal meg nem együtt lenni. De a következőt már neki szülöd tuti és picsogsz h szájbavert mind hármótokat..
2021. jan. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
87%
De miért köpte arcon?
2021. jan. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
40%

Az utolsó mondat miatt biztos, hogy kivágnám.

4 éves gyerek, könyörgöm... Mi az, hogy szájon vágta volna? Takarodhatna..

2021. jan. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 Savlekotő ***** válasza:
79%
4 éves,akit 4 évig is nevelni illene,de ma 4 éves jaj mindent ráhagyunk 5 éves ugyan ugy, 10 évesen meg a fejeteken ülő dudva. Születéstől nevelni kéne. Ezt a tabletes mese nem helyettesíti..
2021. jan. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
46%

A csimpánzok körében rendkívül elterjedt nevelési módszer az üvöltés, csapkodás, sőt, szarral dobalozas, embereknél viszont ez csak a legalja, legprimitivebb rétegre jellemző.

Ha a férfi nem a gyereked apja, erősen elgondolkodnék rajta hogy a gyerekem közelébe engedjem-e.

Ez nem tulreagalas, pláne ha felhozta a fizikai erőszakot is.


Aki szerint meg egy 4 éves gyerektől teljesen idegen a köpködés, az hülye. Még csak nem is kell szülőnek lenni ahhoz hogy tudd, hogy ilyen sajnos előfordul, hiszen pont az ilyen esetek adnak alkalmat arra, hogy megtanitsd a gyerekednek, hogy mit szabad, és mit nem.

Persze ezt meg lehet tanítani emberhez méltóan, és meg lehet tanítani csimpánz színvonalon is.

2021. jan. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
93%

Túlzásba vitte a párod de azért a gyerek sincs túlságosan megnevelve ha csak úgy leáll valakit megköpködni....

Neked kellett volna szólnod a gyerekre, hogy ilyet nem szabad és elvinni onnan.

2021. jan. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
42%

Ez az a kor, amikor azért köpköd vagy káromkodik, mert élvezi, hogy milyen heves reakciót tud kiváltani. Nem feltétlenül annak a jele, hogy ezt tanulta otthon. Sőt, hihetetlen mit tudnak egymástól tanulni a játszón vagy az oviban.

Egyrészt nem normális, hogy a pasi üvölt, főleg, ha nem ő az apja.

Másrészt ülj le beszélni mindkettővel külön-külön.

2021. jan. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem a gyerek igenis ha ilyet tesz, vagy hasonló rosszaságot, jogos lehet a kézre/fenékre csapás.

Lehet emiatt sokan elítélnek, de egy gyereket ha szép szóval nem lehet megtanítani, akkor igenis néha oda kell csapni.

Régen az iskolákban a tanárok jól elvertek a liniával, tudtuk a rendet, meg még otthon is kaptam amiért ennyire rossz/neveletlen voltam.

Manapság még a tanár lesz feljelentve/meghurcolva ha netán erélyesebben rászól a gyerekre, rögtön jönnek a szülök hogy mit képzel a tanár.

Sajnos valahol meg kell kapnia a gyereknek a nevelést, ha otthon nem részesült ilyenben.

Én ebben a helyzetben biztosan rácsaptam volna a gyerek fenekére, tudja már hol a határ, nem köpünk arcon senkit!

2021. jan. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
85%
Ha már te képtelen voltál megnevelni! Nekem gyerekem ilyet csinálna égnék rendesen nemhogy még nekünk állna feljebb!
2021. jan. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!