Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok akik csak szexre hajtanak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok akik csak szexre hajtanak azok nem is törekednek arra, hogy valakihez tartozzanak?

Figyelt kérdés
2021. jan. 28. 18:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem
2021. jan. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Miért?
2021. jan. 28. 18:35
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

De igen. Ez szerintem kb. úgy működik mindenkinél, hogy szerelem nélkül is kívánja a szexet. Szerelmet találni nehezebb, mint szexet, így hát átmenetileg beérik olyanokkal, akik iránt nem éreznek szerelmet.

Az, hogy valaki közli veled, hogy ő csak szexet akar, azt jelenti, hogy nem mozgattál meg benne semmi különösebb érzelmi szálat, de el tudja veled képzelni a szexuális együttlétet.

Aztán megismer valakit, számára is váratlan módon, akibe beleszeret, annak már nem fogja azt mondani, hogy csak szexet akar tőle.

Én nem hiszek ebben, hogy az ember előbb eldönti, mit akar, aztán keres hozzá egy alanyt. Persze sokan így csinálják, csak nem fog működni. Ez a valóságban úgy működik, hogy megismerek valakit és felmérem, mire vagyunk mi ketten együtt alkalmasak. Hiába döntöm én el, hogy komoly kapcsolatot akarok, ha a randin annyira taszít a másik, hogy az érintését se tudom elviselni. Hiába döntöm el, hogy csak szexet akarok, mert nem fér bele az életembe az elköteleződés, ha közben meg felbolygatja az egész lelkivilágomat az illető.

Szóval az csak a látszat, hogy működik ez az előre elhatározás, hogy én mit keresek. Aztán a valóság meg az, nem mi választunk alanyt a céljainkhoz, hanem az alany határozza meg azt, hogy mi lesz a célunk.

2021. jan. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Amint írod: csak szexet akar. Legalábbis tőled (vagy akinek mondja) csak azt akarja.

Bizonyára ő is vágyódik tartós kapcsolatra, de amíg "rugó van" ott alul, addig hagyja, hadd rugózzon.

2021. jan. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
De, nagyon is lehetseges. Viszont sehol senki a lathataron. A szexualis kieleguletlenseg viszont orvosolhato. Viszont az illeto ha a feje tetejere all, akkor se tud erezni a masik irant. Masra vagyik.
2021. jan. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
40%
Igen. Az akr csak szexet, aki másra nem képes.
2021. jan. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Savlekotő ***** válasza:
Mert egyre több ember jön rá h ha kötődik is ugyan ugy csak arra használják..
2021. jan. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Tudom hova tartozom: A szerető családomhoz (szüleim, mamám, tesóm, unokaöcsém) és az évtizedes, gyerekkori legjobb barátaimhoz.


Mivel nagyon erősek az egyéb kapcsolataim és sok emberi szeretetet kapok a családomtól, barátaimtól, ezért nem annyira igénylem a párkapcsolati összetartozást.

2021. jan. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!