Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el?

Figyelt kérdés

Kívűlről már elengedtem, megszakítottunk minden kapcsolatot és azóta mással van, aminek örülök is mert tudom végre boldog lehet és hagyom, hogy az legyen.



Viszont belűről nem birom elengedni, nagyon hiányzik és ha a közös együtt töltött időkre gondolok egyből rámjön a sírás.

Már 4 éve, hogy megszakítottuk a kapcsolatot és úgy érzem senki iránt nem fogok így érezni mint iránta.

Azt érzem, hogy sose leszek túl rajta pedig szeretnék én is boldog lenni de senki nem váltott ki eddig még csak hasonló érzéseket sem belőlem pedig próbálok folyamatosan ismerkedni.


Mit kellene tegyek, hogy elfelejtsem?



2021. jan. 30. 20:13
 1/7 anonim ***** válasza:

Bizonyára a fiú szakított veled.

Kerüld elkövetni azt, ami neki okot adott a szakításra. Ha egyszerűen csak más lányt talált, akkor valami miatt nem jöttél be neki. Ezen is gondolkozz el, hogy miért volt ez.

Igyekezz ne foglalkozni vele és a következő fiú/k/ban ne őt keressed, hanem ha az új megfelel, fogadd el úgy, amilyen és ne az exhez hasonlítsd.

2021. jan. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igazából én szakítottam vele, viszont ez bonyolult, hogy miért. Vannak élethelyzetek amikor maga a szeretet nem elég.
2021. jan. 30. 20:33
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Elfelejteni nem fogod, az emlékek benned maradnak és lehet idővel 1-1 feljön. Ez nem jelenti azt, hogy vége az életnek, csak egy szakasz zárult le.


4 év nagyon sok idő, amin már 1-2 bíztató szó nem fog segíteni. Terápiát javaslok szakemberrel, mintsem itt gyk-n megfejtsük nem hozzáértőként, hogy mi miatt ragadhattál meg és miért nem tudsz továbblépni, úgy, hogy nem ismerünk sem téged, sem őt, sem a kapcsolatotokat.


Bármi amit mondunk, az értelmetlen, mert a múltadban és a személyiségedben van valami, ami miatt kapaszkodsz ebbe az emlékbe. Ezt kemény belső munkával vissza kell fejteni és feldolgozni, rájönni mik az okok.

2021. jan. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
45%

Tehát meggondolatlanul szakítottál? Ez nem jó, ha most meg nem tudod elfelejteni. Őt aligha kapod már vissza, tehát az újabb fiúkkal csak akkor kerülj bizalmas kapcsolatba, he az ex tulajdonságait nem látod benne.

Az udvarflás ideje és a házasság NEM NÉPNEVELDE!

2021. jan. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem voltam meggondolatlan, így a legjobb mert hiába szerettük egymást mégse működtünk úgy ahogy kellene és az eleje csodálatos volt viszont egy idő után már csak a veszekedések voltak.

Tehát tisztában vagyok vele, hogy ha együtt maradtunk volna se lennénk boldogok. Így meg legalább megadjuk az esélyt.

Csak valahogy mégse megy, hogy túllegyek rajta de annak örülök, hogy ő már boldog.

2021. jan. 30. 20:42
 6/7 anonim ***** válasza:
Most akkor törődj a magad boldogságával és ne gondolj rá. Végy erőt magadon!
2021. jan. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
40%
Igy megy ez. Kidobod és évekig sirsz utána. Az agyhalál bekövetkezhet bármikor.
2021. jan. 31. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!