Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A környezetem folyamatosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A környezetem folyamatosan azt várja el, hogy meghatározzam mi van közöttünk. Hogy kerüljem ezt el?

Figyelt kérdés

Van egy pasi, akivel fogalmam sincs mi van közöttünk. Találkozgatunk, van szex is, beszélgetések, közös programok stb. Én nem erőltetem, hogy legyünk együtt, (sőt az elején kifejezetten azért mentem ebbe bele, mert nem akartam kapcsolatot). Nem szerettem belé, de jól érzem magam vele és nem akarok azon agyalni mi van köztünk, meg mi lesz később. Nekem most így jó, meg neki is. Ezzel eddig oké, de a környezetem állandóan azzal cs*sztet, hogy mi van köztünk, járunk-e már, meg hogy ez így nem mehet tovább.. Nem akarom őket megbántani, de nagyon elegem van már, semmi közük a magánéletemhez. Hogy zárjam rövidre ezt a kérdést?

21/L


2021. febr. 1. 20:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha megmondod nekik, hogy nem.akarod definiálni, se változtatni, mert így jó, mit reagálnak? Mi nem mehet tovább? Mi a bajuk?
2021. febr. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
30%
Felelj öszintén az ilyen kérdésre (érdemes!): Összejárunk baszni amikor olyan kedvünk van.
2021. febr. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#1

Pontosan ezt szoktam mondani nekik, erre egyből azzal jönnek, hogy ez párkapcsolat és úgy is kéne viselkedni, és ha ezt nem vállalom fel az semmi jóra nem fog vezetni.

2021. febr. 2. 10:43
 4/4 anonim ***** válasza:

Mondd azt, hogy laza kapcsolatban vagytok.

(aztán tegyék, ahova akarják).

2021. febr. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!