Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kizáró ok lenne ha megtudnád...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kizáró ok lenne ha megtudnád hogy még szűz?

Figyelt kérdés

Férfiakhoz az lenne a kérdésem, hogy ha udvaroltok egy lánynak és megtudjátok hogy még szűz,akkor inkább nem probálkoztok tovább vagy nem zavarna a dolog?

Akkor sem lenne zavaró ha csak szexkapcsolatot szeretnétek tőle?



2021. febr. 7. 20:38
 1/10 Noren1989 ***** válasza:
64%

Sajnos a szüzekkel nem pozitív a tapasztalatom.


Egyszeri, pàrszori alkalomra ok, kapcsolatra inkàbb nem. Voltam màr eleget tanítóbàcsi, meg àllatorvosi ló is.

2021. febr. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
43%
Nem zavar.
2021. febr. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
38%
Egyáltalán nem zavarna.
2021. febr. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
Ha előadja magát a szokásos fa.szságokkal hogy érte meg kell kűzdeni, és micsoda kegy hogy odaadja a szüzességét akkor felejtős. Kűzdjön meg érte egy barlangi medve.
2021. febr. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%
Nem érdekel, ha tetszik, belsőleg-külsőleg. 30f (szűz)
2021. febr. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%

Bár nem férfi vagyok, de: Emiatt én is aggódtam, főleg azért, mert a pasi idősebb volt, sok tapasztalattal. Ezért nem mertem neki elmondani, mert féltem, hogy kiakadna, és nem akar egy szűz lánnyal vacakolni.

Az én tapasztalatom az, hogy ha nem mondod el, abból lesz baj. Nálunk pl nem érette, hogy miért nem fekszem le még vele, én meg jöttem a hülye indokokkal. Aztán végül elmondtam neki, ő meg megkönnyebbült, hogy "á, csak ennyi?". Azóta minden oké köztünk, és nem zavarta a dolog.

Ez az én tapasztalatom, de lehet másnál ez nem így van.

2021. febr. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát. :)
2021. febr. 7. 21:24
 8/10 anonim ***** válasza:
44%

Nem a legjobb szűz lánnyal lenni, mert az ösztönök hajtani fogják, s a kíváncsiság, ugyis ki szeretné próbálni mással is.

Bár, vannak olyan neveltetésű lányok, akik erre szemet hunynak.

2021. febr. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
53%
Ha megvan a kölcsönös szimpátia, akkor nem zavarna, szóval egyátalán nem lenne kizáró ok.
2021. febr. 13. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Pont hogy örülnék neki hogy nem "használt". Pláne hogy nekem sincs hej de nagy tapasztalatom.
2021. márc. 8. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!