Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon vonzó férfi a fogorvoso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon vonzó férfi a fogorvosom.Nagyon megtetszett. Soha nem voltam ilyen helyzetben . Hogyan tudássam vele ,hogy megmaradjon a méltóságom ha esetleg visszautasítást kapok ?

Figyelt kérdés
2021. febr. 7. 20:51
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Adja bármilyen jelét annak, hogy kölcsönös a vonzalom?
2021. febr. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Sokat mosolyog,végig nézett rajtam ... de nem tudom. Ez egy magán fogászat,benne van ,hogy ez kötelező .Mármint a túlzott kedvesség.
2021. febr. 7. 20:53
 3/20 anonim ***** válasza:
45%
Ez nagyon gáz. Ennyire görcsösen keresni valakit csak hogy legyen már párkapcsolat. Amúgy meg ultra ciki helyzet lesz mikor lejáratod magad és kereshetsz másik fogorvost.
2021. febr. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Mi ebben a görcsös ?Meg mi az ,hogy legyen már párkapcsolat?:)Igen ciki helyzet és lehetséges,hogy elengedem a dolgot. De a többit nem igazán értem...
2021. febr. 7. 20:59
 5/20 Noren1989 ***** válasza:
87%
Ígyis-úgyis meg fog tömni...
2021. febr. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
:D
2021. febr. 7. 21:03
 7/20 anonim ***** válasza:
38%

A magán orvosok általában ilyenek, te sem mennél vissza hozzá ha rossz arc lenne.

Menj el hozzá megint,és add neki a jeleket,hosszan szemezel vele,hajadat csavargatod,mosolyogsz rá stb..

Esetleg dobd fel neki hogy lenne e kedve az egyik délután el jönni veled sétálni?


De azért azt vedd számításba hogy ha neked is be jön akkor másnak is,lehetséges hogy felesége vagy barátnője van.

Sok sikert.

2021. febr. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
62%
A magán dokik rendesek és mosolyognak. Legtöbb ember ezért is megy magánhoz.Az hogy szerinted végig nézett rajtad, semmit nem jelent, rajtam sok nő is végig néz.
2021. febr. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Ahh halott ügy ez. Nincs feleség sem barátnő. Legalabbis rákerestem és semmi nem utal erre az adatlapja alapján . Ha lenne eszembe sem jutott volna ,hogy esetleg a tudtára adjak bármit is.
2021. febr. 7. 21:34
 10/20 anonim ***** válasza:
32%
Nem is tudom mi lenne a jó kezdeményezés. Én nem mernék kezdeményezni egy orvosnál (annak ellenére sem, hogy régebben összejárogattam egy dokival szexelgetni), mivel úgy gondolom ők sokkal többre vágynak egy ilyen egyszerű halandónál, mint én. De az orvosok közt is sokféle egyéniség létezik, így talán érdemes tenni egy próbát. Esetleg nyílt lapokkal játszani és kerek-perec megmondani, hogy szimpi számodra, mint férfi, lehetne-e bármilyen esélyed nála. Ha viszont nagyon jóképű, akkor tuti biztos, hogy minden ujjára 20 nőt is kaphatna, így csökkennek az esélyeid.
2021. febr. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!