Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire lenne beteges 30+...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lenne beteges 30+ évesen megcsókolni egy 15 éves lányt?

Figyelt kérdés
Egyáltalán nincs szó szexről és a felnőtt nem is akarja elcseszni a lány életét, mivel még amúgy is szűz. Régen, mikor fiatalabb volt, hibázott, és most nem akarna szexet, mennyire gondolnátok gáznak egy egyszerű csókot?
2021. febr. 8. 16:23
A kérdező szavazást indított:
Eléggé undorító
Hát, kicsit gáz, de csak csók, szóval belefér
Egyáltalán nem gáz
92 szavazat
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
99%
A YOU-ban még a perverz gyilkos stalker is beteg dolognak tartotta, hogy feltételezték, hogy tetszene neki a 15 éves.
2021. febr. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
91%
Elég beteg... miért nem jó a csók egy 18-19 évestől, urambocsá egy korabeli nőtől? Miért pont egy 15 évestől kell?
2021. febr. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 A kérdező kommentje:
A you sorozat az nagyon nagy :D Imádom. Láttam :D. Amúgy meg szerintem egy csókba semmi nincs. Mert nem lefektetni akarná a lányt, csak megcsókolni.
2021. febr. 8. 16:29
 4/50 anonim ***** válasza:
98%

És a Handmaid's Tale-ben, mikor 15 éveseket adtak felnőttekhez?


Amúgy annyira tudtam, hogy ezek a jelenetek kb csak engem meg a naiv írót sokkolták, a valóságban a pasik hegyezik a farkukat az ilyenekre.

2021. febr. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 A kérdező kommentje:
Ismétlem, a pasi nem akarna szexet, mert tudja hogy nem lenne helyén való. De akaratlanul is vonzódik a csaj személyiségéhez, sokat hülyéskednek, meg beszélnek és ez lenne az egyetlen vágya, hogy max megcsókolhassa.
2021. febr. 8. 16:34
 6/50 anonim ***** válasza:
25%

Magyarországon jogilag rendben van.


[link]

2021. febr. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
6%
Semennyire nem beteg. 36 évesen volt 16 éves csajom. A törvény, a természet, és az Isten is engedi, mert FÉRFI vagyok.
2021. febr. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
92%
Ismétlem, akkor is beteg. A csók sem helyénvaló.
2021. febr. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
94%
Akkor se tegye. A pasi nőjön fel, szedje össze magát, és az akaratlan vonzódását helyezze át más, korabeli nők felé.
2021. febr. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
83%
Aki 30+-osan egy 15 éves csajhoz szexuálisan, romantikusan vonzódik, az beteg és nem komplett. Pszichológushoz menj inkább. Ugyanaz van a hátterében, mint annál, aki meg is dugná, csak a dugást jobban kinézi magából a társadalom, és nem akar ő lenni a rosszarc, ennyi.
2021. febr. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!